Protest młodych Żydów w Nowym Jorku: “Polacy jesteście odpowiedzialni za holokaust!”

0
19353

Niespełna 200 osób – przede wszystkim młodzież – wzięło udział w proteście zorganizowanym przez rabina Zeva Friedmana z Rambam Mesivta High School. “Jesteście odpowiedzialni za holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci (…) Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – m.in takie hasła pod adresem Polaków wygłaszał rabin Friedman. Zarzucił też polskiemu rządowi przekłamywanie historii.

Pod konsulatem RP w Nowym Jorku uczniowie żydowskiej szkoły zorganizowali protest, na którym wykrzykiwali, że Polacy zamordowali więcej Żydów niż Niemców. Mówili też o polskich obozach zagłady i o 3 mln Żydów zamordowanych w Polsce. Niestety nie mieli pojęcia, że w czasie okupacji niemieckiej taki kraj jak Polska nie istniał. Jak widać farmazony Grossa przybierają wśród społeczności żydowskiej rangę źródła historycznego.

Ciekawe co by było, gdyby któraś z polskich szkół, pod konsulatem USraela, zorganizowała akcję w obronie naszej historii przed szkalowaniem ze strony Żydów lub chociażby w obronie Palestyny. Podejrzewam, że dyrektor zostałby wylany, na dzieci nałożony nadzór kuratora, a cała światowa prasa miałby temat do nawalania w nas przez kolejny miesiąc. Jak widać są równi i równiejsi, koszerni i niekoszerni. (Za: Adam Wyszyński, Facebook) 

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here