w ,

PRZYPOMINAMY. Beata Szydło: „decyzja Ewy Kopacz w sprawie imigrantów jest SKANDALICZNA!”

Szanowna Pani Premier! Polacy domagają się wypowiedzenia wszelkich umów związanych z przyjmowaniem islamskich imigrantów! Polacy chcą czuć się bezpieczni! To obiecywaliście przed wyborami! 

„Decyzja, która została wczoraj podjęta przez rząd Ewy Kopacz na posiedzeniu ministrów spraw wewnętrznych Unii Europejskiej jest skandalem! Została podjęta wbrew bezpieczeństwu i bez zgody Polaków. Decyzja, która została wczoraj podjęta oznacza, że te parytety, które zostały wczoraj narzucane państwom narodowym są precedensem i mogą skutkować tym, że w kolejnych latach, kolejne fale uchodźców, będą oznaczały, że według tych parytetów będziemy przyjmowali kolejne grupy uchodźców, bez uzgodnień przez państwa narodowe. […] Rzeczą, która jest najbardziej bulwersująca i najbardziej skandaliczna, jest to, że Polska, polski rząd oszukał kraje Grupy Wyszehradzkiej.”

„Mogę Państwa zapewnić, że jeśli Polacy obdarzą nas zaufaniem, jeśli powierzą nam losy naszej ojczyzny po wyborach parlamentarnych, to dla mnie, dla Prawa i Sprawiedliwości, zawsze nadrzędną sprawą, którą będziemy się kierowali w polityce zagranicznej, będzie bezpieczeństwo Polaków, Polek, bezpieczeństwo Polski!”

No i dla przypomnienia jeszcze jedno znane przemówienie:

„Tak naprawdę, Wysoka Izbo, ważne jest następujące pytanie, mianowicie czy rząd ma prawo pod obcym naciskiem, zewnętrznym naciskiem, i bez wyraźnie wyrażonej zgody narodu podejmować decyzje, które z wysokim stopniem prawdopodobieństwa mogą mieć negatywny wpływ na nasze życie, na naszą codzienność, na nasze życie publiczne, na naszą przestrzeń publiczną, na naszą realną sferę wolności, wreszcie, co tutaj przecież też podnoszono, na nasze bezpieczeństwo. Chcę powiedzieć jasno, że Prawo i Sprawiedliwość uważa, że rząd nie ma prawa do podejmowania takich decyzji.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Niemiecki urzędnik: „imigranci wykorzystują nasz system socjalny!”

Żołnierze Wyklęci – czy Ich walka miała sens?