w

Raper Piotr Liroy-Marzec zaorał politykierów PO! “Nie donosi się na swój kraj!”

Piotr “Liroy” Marzec postanowił zgasić Sławomira Neumanna w programie “Kawa na ławę”. Wytknął on posłowi Platformy Obywatelskiej oraz jego formacji, że całkowicie utracili poczucie rzeczywistości i zapomnieli o podstawowych zasadach funkcjonujących w naszym społeczeństwie. Dał przy tym do zrozumienia, że donoszenie na swój kraj i osłabianie go na arenie międzynarodowej musi się wiązać z “jednoznaczną odpowiedzią”.

W zakresie donoszenia na Polskę do UE przez członków Platformy Obywatelskiej Liroy ma jednoznaczną opinię. Poniższe słowa skierował do posła PO Sławomira Neumana na antenie programu Bogdana Rymanowskiego “Kawa na ławę”:

“Wyborcy surowo to ocenią ponieważ nikt nie będzie szanował tego, że osłabiacie kraj! Ja wychowałem się na ulicy i tam rządzi jedna ważna rzecz, która dotyczy wszystkich obywateli, a większość z was o tym zapomniała. Skarżenie się, donoszenie na innych wiąże się z bardzo jednoznaczną odpowiedzią! Takich rzeczy się nie robi! (…) Straciliście w ogóle poczucie rzeczywistości!”

Neumann próbował się bronić: “Wchodząc do Unii Europejskiej podjęliśmy pewne zobowiązania…”

Na co Liroy natychmiastowo odparł: “Tak, siedzenie na kolanach i przyjmowanie każdej decyzji!”

Za: niewygodne.info.pl

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Holenderski nauczyciel: muzułmańskie dzieci cieszą się z zamachów w Brukseli! Policja już go pouczyła aby nie mówić prawdy!

Rzepliński skarży się w niemieckich mediach: “Chcą nas odsunąć od Europy!”