Reportaż o Polakach żyjących w "muzułmańskiej" Belgii. Nagrane dzień po zamachu w Brukseli. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 14 lipca, 2020

Reportaż o Polakach żyjących w “muzułmańskiej” Belgii. Nagrane dzień po zamachu w Brukseli.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dzień po zamachach w Brukseli. Zapytaliśmy Polaków mieszkających w Belgii jak wygląda ich codzienne życie. Od kiedy mieszkają w Brukseli, dlaczego wyjechali i czy myślą o powrocie? Nasz rozmówca mieszka w Brukseli od 25 lat. Opowiada o ataku agresji jaki przeżył ze strony muzułmanów i czy istnieje szansa na normalne funkcjonowanie po zamachach.

“Tutaj nie da się uciec od islamu, oni tutaj przejęli władzę! Tutaj nawet jak policja jedzie, to ich wyskakuje dwudziestu i policja sobie nie radzi, po prostu odjeżdża”

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,509FaniLubię
18,036ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy