7 maja marsz „Odwagi Polsko” przeciwko zdrajcom z Targowicy!
w ,

Robert Winnicki: „KOD/PO/Nowoczesna chcą zlikwidować suwerenność Polski!”

„7 maja będą obecne na ulicach dwie różne wizje. Z czym jest związana manifestacja KODu, Platformy, Nowoczesnej – całej tej demoliberalnej opozycji? Jest związana przede wszystkim z bardzo określoną wizją Europy i Unii Europejskiej. Ta wizja to jest obecnie realizowany model federalny, federalnego państwa Europa. W imię tego modelu, w imię likwidacji jakiejkolwiek suwerenności Polski, mnożą się donosy do Brukseli, jest wołanie o interwencję zewnętrzną!”

Kliknij:

13124729_1156088577769078_227220612373349203_n

„Kwestię obecności w UE musimy stawiać w następujący sposób: albo Unia powraca do luźnej, konfederacyjnej formy współpracy państw, do Europy Ojczyzn, albo Polska z niej występuje, organizując blok państw w Europie Środkowej. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko: albo jest się zwolennikiem silnej, suwerennej Polski, albo popiera Traktat Lizboński, unijną straż graniczną, prokuraturę itd.

Potrzebna nam wielowektorowa polityka zagraniczna, w której nie będziemy klientami i kolonią Zachodu, tylko partnerami współpracującymi z Zachodem, Wschodem, Północą i Południem.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

7 maja marsz „Odwagi Polsko” przeciwko zdrajcom z Targowicy!

Krzysztof Wyszkowski: Jarosław Kaczyński jest spokojny, nie widzi zagrożenia ze strony neotargowicy! (WIDEO)