Rosja: 9 tysięcy imigrantów w 20 pokojach hotelowych! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Rosja: 9 tysięcy imigrantów w 20 pokojach hotelowych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

9117 imigrantów zostało fikcyjnie zarejestrowanych w budynku przy ulicy Niekrasowa przez przedsiębiorczą mieszkankę Ussuryjska k. Władywostoku.

„Lokatorzy” kobiety mieli pochodzić z Chin, Uzbekistanu, Kirgistanu, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Armenii, Tadżykistanu, Ukrainy, Mołdawii i Białorusi. Wizja lokalna wykazała że wspomniane pokoje pozbawiane były dostępu do elektryczności, centralnego ogrzewania, a w niektórych brakowało okien i oczywiste jest że nikt w nich nie mieszkał. Sprawa mogła dojść do takich rozmiarów prawdopodobnie ze względu na traktowanie zgłoszeń pocztowych lub mailowych jako z góry poprawnych i nieweryfikowania ich w późniejszym czasie. Przez sąd pokoju trzydziestodwulatka skazana została na 100tys rubli grzywny, chociaż przepisy karne przewidują za to nawet do trzech lat więzienia.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Szacuje się że w Rosji przebywa około pół miliona imigrantów o fikcyjnym meldunku, których faktyczna lokalizacja, a często zajęcie pozostają nieznane. Ze względu na zwalczanie przestępczości i zagrożenie terrorystyczne od czterech lat w Rosji obowiązują bardzie restrykcyjne przepisy dotyczące tak zwanych „gumowych mieszkań”. Za: narodowcy.net

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,176FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy