w ,

Rosja: 9 tysięcy imigrantów w 20 pokojach hotelowych!

9117 imigrantów zostało fikcyjnie zarejestrowanych w budynku przy ulicy Niekrasowa przez przedsiębiorczą mieszkankę Ussuryjska k. Władywostoku.

„Lokatorzy” kobiety mieli pochodzić z Chin, Uzbekistanu, Kirgistanu, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Armenii, Tadżykistanu, Ukrainy, Mołdawii i Białorusi. Wizja lokalna wykazała że wspomniane pokoje pozbawiane były dostępu do elektryczności, centralnego ogrzewania, a w niektórych brakowało okien i oczywiste jest że nikt w nich nie mieszkał. Sprawa mogła dojść do takich rozmiarów prawdopodobnie ze względu na traktowanie zgłoszeń pocztowych lub mailowych jako z góry poprawnych i nieweryfikowania ich w późniejszym czasie. Przez sąd pokoju trzydziestodwulatka skazana została na 100tys rubli grzywny, chociaż przepisy karne przewidują za to nawet do trzech lat więzienia.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Szacuje się że w Rosji przebywa około pół miliona imigrantów o fikcyjnym meldunku, których faktyczna lokalizacja, a często zajęcie pozostają nieznane. Ze względu na zwalczanie przestępczości i zagrożenie terrorystyczne od czterech lat w Rosji obowiązują bardzie restrykcyjne przepisy dotyczące tak zwanych „gumowych mieszkań”. Za: narodowcy.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polak brutalnie pobity na Ukrainie. Za szerzenie prawdy o ludobójstwie na Wołyniu!

KOD gaśnie tak, jak gasł ruch przeciwników Orbana. Na Węgrzech wszelkie protesty ustały w ciągu jednego roku!