w

Sebastian Kaleta: Unia chce zarżnąć polską gospodarkę! [WIDEO]

Fot. Twitter

Sebastian Kaleta odniósł się do unijnego działania względem polskiej gospodarki. Stwierdził on, że Unia Europejska chce zarżnąć polską gospodarkę poprzez plan “Fit for 55”. Jego zdaniem w wizji eurokratów Polska ma być krajem biednym i podporządkowanym.

– Miliony Polaków przeciera oczy ze zdumienia widząc wzrastające rachunki za prąd. To efekt unijnej polityki klimatycznej. Elektrownie muszą za miliardy kupować certyfikaty, na których spekulują na giełdzie wielkie fundusze inwestycyjne. Polacy muszą napychać kabzę bankierom z Zachodu. Mamy do czynienia z zieloną inflacją. Dzisiejsza sytuacja jest skutkiem błędnych decyzji rządu Donalda Tuska, który nie blokował zmian w systemie handlu emisjami, które odczuwamy dzisiaj. Czas powiedzieć temu STOP. – powiedział Kaleta.

Polska nigdy nie może wdrażać karkołomnego planu, zwanego pod nazwą “Fit for 55”. Unia chce zarżnąć polską gospodarkę. W ich wizji Polska ma być biedna i podporządkowana. Jeżeli opozycja nie poprze tej uchwały, oznacza to, że chcą właśnie takiej Polski – biednej i podległej. To dla was test. – zakończył polityk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Von der Leyen do Tuska: Mam nadzieję, że zobaczę Cię jako premiera Polski [WIDEO]

Janusz Kowalski: Polska węglem stoi, a musimy go sprowadzać [WIDEO]