w

Skandalicznym wyrokiem umorzono sprawę zabójstwa matki. Piekara komentuje

Fot. YouTube

Media obiegła informacja o szokującym werdykcie sędziów w Gdańsku, którzy umorzyli sprawę brutalnego zabójstwa kobiety. Jacek K. zamordował własną matkę w 2018 roku bijąc, kopiąc, a następnie wrzucając ją do bagażnika, w którym pozostawiona ofiara umarła. Sąd zadecydował, iż sprawca był niepoczytalny, gdyż zażywał narkotyki, w związku z czym nie spotka go adekwatna kara. Do sprawy odniósł się za pośrednictwem Twittera Jacek Piekara.

– “Uderzył matkę pogrzebaczem w głowę, później bił ją i kopał po całym ciele. Kiedy konała, Jacek K. zakleił jej usta i nos taśmą klejącą, a później wrzucił do bagażnika, gdzie zmarła” Wyrok sądu w Gdańsku? Umorzenie sprawy, bo sprawca zażywał narkotyki, więc nie wiedział co robi. – napisał Jacek Piekara.

– Poniżej artykuł o skandalicznym wyroku gdańskich sędziów. Dopóki tacy ludzie będą sprawować sądy, dopóty to nie będzie normalny kraj. Dla polskich sędziów najczęściej los bandyty, a nie los ofiar jest najważniejszy i nad tym losem gotowi są się użalać… – dodał pisarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kidawa-Błońska pokracznie tłumaczy, jak “Tusk uniezależniał Polskę od rosyjskiego gazu” [WIDEO]

Zaskakujący sondaż. Niemcy wierzą w rosyjską propagandę