Skutki IMIGRACJI: Wieża Eiffla za kuloodporną szybą. Paryż boi się terrorystów! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Skutki IMIGRACJI: Wieża Eiffla za kuloodporną szybą. Paryż boi się terrorystów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wieża Eiffla zostanie ogrodzona. Ściana z kuloodpornej szyby ma mieć 2,5 metra wysokości – informuje dziennik „Le Parisien”. Projekt został przygotowany w ramach szerszego planu zabezpieczania wieży przed terrorystycznym atakiem. Jego realizacja ma wynieść 20 milionów euro. Na ochronę najsłynniejszej paryskiej budowli władze miasta przeznaczyły łącznie 300 milionów euro.

– Kuloodporne ogrodzenie ma objąć zasadniczą część ogrodów wokół wieży – poinformował gazetę Bernard Gaudillère, przewodniczący Towarzystwa Eksploatacji Wieży Eiffla.

ZOBACZ CO DZIEJE SIĘ WE FRANCJI:

Ogrodzenie ma zastąpić dotychczasowe barierki, które zostały ustawione w czerwcu. Mieszkańcy miasta krytykują je, mówiąc, że są nieestetyczne. Władze siódmej dzielnicy Paryża odmówiły komentarza do sprawy.

Zbudowana z okazji Wystawy Światowej w 1889 roku wieża jest jednym z najchętniej odwiedzanych obiektów turystycznych na świecie. Rocznie sprzedaje się 6 milionów biletów, pozwalających wjechać na jedno z trzech pięter budowli.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy