Francja: żołnierze poszli do McDonalda. W tym czasie ktoś ukradł im broń i amunicję…

3
22551
Trzech żołnierzy wybrało się, aby zjeść posiłek w fast foodzie. W tym czasie ktoś włamał się im do zaparkowanej nieopodal furgonetki i ukradł broń oraz amunicję. Do incydentu doszło w miejscowości La Verpilliere, na wschód od Lyonu.

Żołnierze podjechali do jednej z lokalnych restauracji McDonald’s, aby coś zjeść. Samochód, którym się poruszali nie był oznakowany a w środku znajdowała się broń i amunicja. Kiedy wrócili do pojazdu, zauważyli, że ktoś wybił szybę w samochodzie. Co gorsza – okazało się, że ze środka zniknęły karabiny szturmowe i amunicja.

Tamtejsza policja prowadzi poszukiwania – wiele wskazuje, że kradzież była wcześniej zaplanowana, a sprawca (bądź sprawcy) wiedzieli, gdzie szukać broni. Kilkadziesiąt funkcjonariuszy wspieranych przez śmigłowce przeczesało okolicę. Bezskutecznie.

ZOBACZ: ISLAMIZOWANA FRANCJA: W 2016 liczba ataków na chrześcijan zwiększyła się o 38 procent!

Chciałbym znać dane statystyczne, ilu jest we francuskiej armii muzułmanów i jakie jest rozłożenie rasowe – czy rodowici, biali Francuzi stanowią już zdecydowaną mniejszość w siłach wojskowych własnego kraju?

Za: telewizjarepublika.pl, wp.pl, interia.pl

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here