Sonda #2 Czy Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej? - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Sonda #2 Czy Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W weekend 7 – 8 czerwca 2003 roku odbyło się w Polsce ogólnokrajowe referendum w sprawie przystąpienia Polski do Unii Europejskiej i ratyfikacji traktatu ateńskiego, tzw. referendum europejskie bądź akcesyjne. 77,45% Polaków poparło wejście naszej ojczyzny w struktury unijne. Integracje popierały wówczas takie partie jak SLD, Unia Pracy, Unia Wolności, Polskie Stronnictwo Ludowe, Platforma Obywatelska, Prawo i Sprawiedliwość i Zieloni 2004. Przeciwko opowiedziały się jedynie Liga Polskich Rodzin oraz Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak po prawie trzynastu latach Polacy oceniają tamte wydarzenia? Czy możliwość pracy zagranicą jest więcej warta od suwerenności Polski? Czy otwarte granice mogą zrównoważyć konieczność tłumaczenia się polskiego premiera przez Parlamentem Europejskim? Czy względna pomoc finansowa Unii Europejskiej wyszła nam na dobre, patrząc pod kątem tego, że niemieckie banki, supermarkety i media praktycznie przejęły polski rynek? Zapraszam do kilku sond na temat Unii Europejskiej:

[socialpoll id=”2329716″]

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,852FaniLubię
18,073ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy