Sonda #8 Kto jest najbardziej żenującym politykiem opozycji? - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Sonda #8 Kto jest najbardziej żenującym politykiem opozycji?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Kończy się rok 2016, pierwszy pełny rok, w którym opozycja w Polsce pokazała, że istnieje jedynie w celu siania zamętu. Żadnych merytorycznych dyskusji, ciągłe prośby o przerwy, okupowanie sejmowej mównicy, wyciąganie partyjnych działaczy i starych komunistów na ulice polskich miast oraz najgorsze, szykanowanie Polski na arenie międzynarodowej. To jedyne “sukcesy” destrukcyjnej opozycji skupiającej się w Platformie Obywatelskiej, Nowoczesnej, Komitecie Obrony Demokracji oraz w Polskim Stronnictwie Ludowym.

Zdecydowanym królem obciachu okazała się polityczna wydmuszka mocodawców Unii Wolności-Platformy Obywatelskiej, czyli Ryszard Petru. W ciągu roku, w ilości gaf przebił Bronisława Komorowskiego. Otacza go iście elitarna świta, przy której młodzież z poprawczaka to intelektualna elita. Jest Krzyś Mieszkowski, który kłamał w sprawie wykształcenia a następnie wzywał do przyjmowania imigrantów. Jest “myszka agresorka” zaciekle broniąca komunistycznych emerytur. Jest “Szojring-Wielgus”, która składa wnioski do przerwy oraz reaktywuje Czechosłowację.

Wśród posłów Platformy Obywatelskiej nie jest lepiej, królem żenady jest tam szczeciński poseł Sławomir Nitras, który w ciągu ok. roku potrafił wydzwonić przez telefon ponad 30.000 PLN z publicznych pieniędzy, który w czasie trwania obrad Sejmu wydaje się z siebie najdziwniejsze dźwięki (może zespół ma Zespół Tourette’a?). Jest tam także królowa Twittera Agniesia Pomaska, która wielokrotnie ukazywała w swoich filmach arogancję i butę posłów PO. Nominacji Stefana Niesiołowskiego chyba nie trzeba komentować!

Zapraszam do głosowania, wybrałem 15 działaczy “destrukcyjnej opozycji”. Można wskazać maksymalnie TRZY OSOBY:

[socialpoll id=”2409003″]

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,716FaniLubię
18,064ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy