Szwedzka dziennikarka ze znakomitym pomysłem "Usuńcie samochody, nie będzie zamachów!" - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Szwedzka dziennikarka ze znakomitym pomysłem “Usuńcie samochody, nie będzie zamachów!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W całej “postępowej” Europie, która zdecydowała się na przyjęcie tysięcy “lekarzy” i “inżynierów” z Bliskiego Wschodu, Afryki i z Azji, obserwujemy zamachy terrorystyczne z wykorzystaniem pojazdów – głównie ciężarówek. Islamiści wręcz wezwali do ataków w okolicach świąt wielkanocnych: ISIS nakazuje aby w okresie Wielkanocy atakować “niewiernych” za pomocą ciężarówek i innych metod! Najbardziej krwawy zamach miał miejsce 14 lipca 2016 w Nicei. Zamachowiec ciężarówką rozjechał osoby spacerujące po Promenadzie Anglików. W wyniku zamachu zginęło 87 osób, a ponad 200 osób zostało rannych. 

Co kraje Europy Zachodniej powinny zrobić aby zatrzymać falę terroru? Może pilnować własnych granic? Zamknąć meczety? Deportować wszystkich nielegalnych imigrantów? Otóż nie, z genialnym pomysłem wyszła szwedzka dziennikarka Eva Franchell, która stwierdziła, że „samochody i inne pojazdy zamieniły się w śmiercionośną broń i powinny zostać usunięte z centrów miast, aby w przyszłości powstrzymać ataki, takie jak w Sztokholmie” – napisała na łamach Aftonbladet.

„To nie jest rozsądne, że duża ciężarówka może wjechać w jedną z najbardziej ruchliwych ulic w Sztokholmie w piątek po południu, tuż przed Wielkanocą” – kontynuowała Franchell. Stwierdziła, że „większość problemów związanych z przemieszczaniem się i transportem publicznym można rozwiązać, a dostawy do sklepów i restauracji mogłyby odbywać się w czasie, kiedy nie ma ludzi na ulicach”. Na jakie jeszcze pomysły wpadną genialni postępowcy? W Austrii w sylwestra pojawiły się antygwałtowe gwizdki, we Francji i Belgii malują kredą chodniki w proteście przeciwko terrorystom, w Szwecji za falę gwałtów obwiniano pogodę a opaski na nadgarstku z napisem „Nie dotykaj mnie” nie przyczyniły się do zmniejszenia liczby gwałtów.

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM

Absurdalność pomysłów europejskich dziennikarek i polityków przerasta moje wyobrażenie o normalności. Niestety to nie pierwsza idea zredukowania liczby samochodów w szwedzkich miastach. Miesiąc temu minister ochrony środowiska przekonywała, że korzystanie z samochodu wiąże się z problematyką równouprawnienia płci oraz z kwestią ograniczenia emisji dwutlenku węgla przez Szwecję. „Za kierownicą samochodów siedzą najczęściej mężczyźni, tak więc, dając dużo przestrzeni samochodom, dajemy dużo przestrzeni mężczyznom – kosztem kobiet”, wyjaśniła Karolina Skog.

Za: jihadwatch.org, euroislam.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,817FaniLubię
18,074ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy