w

Ten dokument o UE otwiera oczy! Pokażcie go znajomym przed wyborami do Parlamentu Europejskiego!

Film „Wizja Europy według Jana Pawła II” udowadnia, że współczesna Europa jasno wyrzekła się nauczania św. Jana Pawła II. Zastąpiła je testamentem Altiero Spinelliego, którego główną spadkobierczynią jest jego córka Barbara Spinelli.

Film rozlicza również współczesne grzechy liberalnej elity Europy zachodniej oraz aspirujących targowiczan z Polski do miana nowej neofeudalnej szlachty Europejskiej. Z filmu dowiedzą się Państwo bezpośrednio jak powstaje bezczelna narracja antypolska i podżeganie wobec naszej wiary, tradycji i narodu miedzy innymi poprzez zagraniczne konferencje. Przekonamy się jak w praktyce zamraża się tych, którzy jeszcze próbują ratować duszę Europy przed zdziczeniem napływem barbarzyńców Niemieckimi politykami kolaborującą z Rosyjskim lobbystami.

To nie koniec nie wykorzystałem jeszcze wszystkich moich materiałów dlatego zachęcam państwa do obserwowania moich profili społecznościowych proszę o subskrypcję oraz o pomoc w udostępnianiu filmu niech inni rodacy też się dowiedzą czym stała się obecna Europa dziękuje. Proszę państwo o modlitwę za narody Europy i przemianę ich serc oraz wstawiennictwo św Andrzeja Boboli aby był wsparciem dla naszej Ojczyzny , aby zrozumiały , jak poważny czas nadszedł. Dziękuje z Panem Bogiem. // Robert Zawadzki, autor filmu.

// Słuchajcie, ten film trzeba zobaczyć. Bodaj najlepszy dokument o tym, w którą stronę zmierza dziś Unia Europejska. Dokument świetnie nagrany, zmontowany. Punkt obowiązkowy przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. – //Darek Matecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Szwecjo, Przestań Chronić Komunistycznych Zbrodniarzy

Brat i asystent Elżbiety Bieńkowskiej zatrzymani za wypranie 11 mln zł!