w

Turcja nie przyjmuje z powrotem nielegalnych imigrantów. 6 miliardów euro w błoto?

Turcy grają na nosie eurokratom. Bułgarski Minister Spraw Zagranicznych Daniel Mitow zakomunikował właśnie, że porozumienie bułgarsko-tureckie o przyjmowaniu z powrotem imigrantów, którzy nielegalnie przekroczyli granicę pomiędzy tymi dwoma państwami, nie jest realizowane przez stronę turecką.

– Zwróciliśmy się o dodanie nadzwyczajnego punktu do porządku dziennego na najbliższym posiedzeniu unijnej Rady ds. Zagranicznych – oznajmił szef bułgarskiej dyplomacji. Kilkaset osób, które powinno zostać odesłane do Turcji, wciąż przebywa w ośrodkach administrowanych przez Sofię.

Jednocześnie Turcja nie dba o zabezpieczenie swoich granic, pozwalając w ten sposób na ekspansję „uchodźców” do Unii Europejskiej. Bułgaria buduje ogrodzenie, by zabezpieczyć swoje terytorium przed zalewem imigrantów. Jak twierdzi Sofia, do końca roku powinno zostać ukończone.

ZOBACZ: Bułgaria może zablokować negocjacje z Turcją! Oby! Z terrorystami nie powinno się negocjować!

Pamiętajmy, że Unia Europejska aby powstrzymać nadmierny napływ imigrantów z Turcji przekazała reżimowi Recepa Erdoğana 6 miliardów euro i obiecała przyspieszenie procedury zniesienia wiz dla obywateli Turcji! 

Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

ZOBACZ: Kolejne setki tysięcy imigrantów trafią na teren UE. To porozumienie Niemiec z Turcją!

Totalna opozycja będzie bronić byłych SB-ków? Czy zorganizują demonstracje pod hasłem: „Ręce precz od SB-eckich emerytur”?

Kazimierz Sowa nie powinien nazywać się księdzem! To usłużny postokrągłostołowej nomenklaturze pupil TVN, Wyborczej i Newsweeka!