Kolejne setki tysięcy imigrantów trafią na teren UE. To porozumienie Niemiec z Turcją!

5
1747

Węgierski premier Viktor Orban omawiał „tajny pakt” pomiędzy Niemcami a Turcją podczas spotkania z parlamentarzystami Fideszu – informuje dziennik Magyar Idők. Zakłada on przewóz setek tysięcy osób prosto do różnych krajów UE.

Według założeń porozumienia przedstawionych przez Orbana, planowane jest przetransportowanie 400-500 tys. imigrantów z Turcji bezpośrednio na terytorium UE. Migranci byliby przyjmowani nie tylko przez Niemcy. Mają zostać przymusowo i obligatoryjnie rozdzieleni pomiędzy kraje członkowskie Unii. Szef węgierskiego rządu, a zarazem lider Fideszu miał powiedzieć parlamentarzystom ze swojej partii, że jednym z najważniejszych zadań będzie odparowanie tego paktu.

Orban dodał, że nawet zrealizowanie postanowień porozumienia nie zatrzyma napływu uchodźców do Europy. Jak stwierdził, „oblężenie” będzie przytłaczać Unię Europejską przez lata. Według informacji Magyar Idők premier Węgier miał powiedzieć, że według niego wspomniane porozumienie zostało już zawarte, jednak jak na razie nie zostało przedstawione opinii publicznej.

Artykuł w całości za: http://www.bibula.com/

Protect_Your_Republic_Protest_-_1_(2007-04-14)

 

 

 

Komentarze:

komentarzy

5 COMMENTS

  1. Przecież Turcja to też Islam i terroryzm. Jeszcze w UE nam tego brakuje. Tam są łamane prawa człowieka. UE dała Turcji 3 mld Euro za “przytrzymanie” imigrantów. A puszczają i tak małymi grupkami !!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here