w

Upadek Francji – dyskoteka w kościele w Wielkanoc. Zobacz oburzające wideo!

Całkiem niedawno nagrałem film ukazujący oblicze obecnej Francji, niszczenie chrześcijańskich kościołów, wyburzanie cudów europejskiej architektury i wznoszenie setek meczetów.

Dzisiaj przedstawiam Wam kolejny sposób wykorzystywania kościołów w tzw. „najstarszej córce Kościoła”. Użytkownik Facebooka Irenee Sutter (z twarzy wyglądający na bezjajowego hipstera) nakręcił kilka filmów z Basilique Saint-Vincent de Metz, pięknego gotyckiego kościoła, którego budowa rozpoczęła się w 1248 roku. Ta zabytkowa perła architektury francuskiej została sprzedana i urządzono w niej dyskotekę, gdzie dokładnie w Wielkanoc stado lewackich bydlaków (w tym muzułmanów?) z radością profanowało obiekt religijny. Z jednej strony trzeba winić za to władze Francji a z drugiej francuskich patriotów za brak reakcji na niszczenie ich kultury.

ZOBACZ: Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo!

Muszę przyznać, że coraz mniej szkoda mi europejskich społeczeństw, te wyprane polityczną poprawnością mózgi zasłużyły sobie na narzucenie im jarzma krwawego islamu. Może wówczas obudzą się z letargu?

 

LA METZ ÉLECTRONIQUE

Opublikowany przez Irenee Sutter na 27 marca 2016

 

Classique & Techno

Opublikowany przez Irenee Sutter na 27 marca 2016

La Metz Electronique

Ici c’est PâquesBy Sutter Event

Opublikowany przez Irenee Sutter na 27 marca 2016

 

Przypominamy! Belgia w 2013 roku zakazała Wielkanocy! Kraj skazany na islamizację!

ZOBACZ: Ks. Dariusz Pogorzelski: każdego roku na świecie tysiące chrześcijan ponosi męczeńską śmierć!

6 komentarzy

Dodaj odpowiedź
  1. Na youtube pod filmikiem „Upadek Francji. Niszczenie zabytkowych, chrześcijańskich kościołów i budowa tysięcy meczetów!” miałbyć link który miał prowadzić do listy 18 kościołówk które miały zostać wyburzone. Nic takiego pod tym linkiem nie ma więc informacja w filmiku jest nieprawdziwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Belgia: OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO! Narodowiec jednym ciosem nokautuje lewaka! Zobacz WIDEO!

W Niemczech wraca segregacja ludzi! Tym razem ze względu na płeć. Pociągi „tylko dla kobiet”. Oto skutki polityki multi-kulti!