Źródło: instragram
w ,

UWAGA! Kilkunastoletnie polskie dziewczynki w objęciach śniadych migrantów! To „Euroweek” organizowany na terenie Polski!

Autor strony na Facebooku DWK Mikrobloq poinformował o sprawie, której ze szczególną uwagą trzeba się przyjrzeć, otóż na terenie Polski działa program „EUROWEEK”, na ich stronie internetowej czytamy, że to „program, który został zapoczątkowany na Ziemi Kłodzkiej już w 1994 roku przez grupę studentów zainteresowanych integracją europejską, demokracją, działaniami społeczno-kulturowymi i rozwojem społeczności lokalnych.”

Autor strony DWK Mikroblog komentuje: „Właściwie to „Euroweek Szkoła Liderów” organizująca wyjazdy integrujące młodzież i dzieci… Z dorosłymi. Takimi jak poniżej, pochodzenia pozaeuropejskiego eufemistycznie rzecz ujmując.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szczyty głupoty! Julia Pitera: „zamachy to nic nowego, a dzisiejszego nie można łączyć z kwestią imigrantów!”

Wedle informacji udostępnionych na wykopie przez użytkownika MrSknerus, wystarczy wejść na instagrama, na tag #euroweek, by zobaczyć masę zdjęć 11-13letnich dziewczynek z dorosłymi facetami o śniadej karnacji.

Skomentuję to tak: Gdyby to byli księża, byłaby burza. A jest cisza. Zróbmy więc burzę.”

No właśnie. Zdjęcia a szczególnie komentarze „nauczycieli” są zatrważające i moim zdaniem powinny zainteresować się tym polskie służby. Czy przypadkiem pod górnolotnymi ideami „integracji” nie kryje się wykorzystywanie naiwnych, młodych dziewczynek?

Na portalu wykop.pl oraz na 4chan.org pojawiają się kolejne zdjęcia z Instragrama przedstawiające młode Polki w objęciach migrantów…

Na jednym ze zdjęć młoda dziewczynka pisze do „nauczyciela”, że zostawi mu otwarte okno w hotelu. Nie spotkałem się, aby polski nauczyciel całował dzieci, nie spotkałem się, aby młoda uczennica pisała do nauczyciela, że „zostawi mu otwarte okno w hotelu”. Jaka byłaby zadyma w mediach, gdyby ksiądz robił sobie takie zdjęcia z dziećmi? Liczę, że Polska Policja zweryfikuje czy dzieci, które wyjeżdżają na tego typu wyjazdu nie były molestowane.

PRZECZYTAJ: Multikulti w całej Europie? To plan Sorosa! – Orban ostrzega i prezentuje dokument

Fundacja opublikowała list, w którym można odnieść wrażenie, że piszącym o sprawie grozi się policją i pozwami. Przypomnijmy, że w Szwecji czy w Niemczech również ściga się osoby piszące o wykorzystywaniu dzieci przez migrantów. W niektórych przypadkach zgwałcone kobiety są namawiane przez policję, aby nie informowały mediów o swojej tragedii…

Jeśli na terenie naszego kraju krzywdzone są dzieci, to tego tak zostawić nie można. Nie stawiając wyroków, nawet najmniejsze podejrzenie powinno być szczegółowo zbadane. Znamy przecież kulturę krajów islamu, wiemy, że dzieci w wieku tych dziewczynek są tam zmuszane do małżeństw, wiemy, ze pedofilia jest tam na porządku dziennym. W Polsce nie ma na to przyzwolenia, za krzywdzenie dzieci powinny być najwyższe kary.

Komentarz wideo:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Czym są protesty żółtych kamizelek? UE nie zbada sytuacji we Francji, zbada „praworządność” w Czechach…

Upadek dziennikarstwa w Polsce. Bertold Kittel otrzymał nagrodę Dziennikarza Roku 2018. Miejsce przyznania nagrody: Muzem Polin.