w , , ,

„W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją” kolejne relacje uczestniczek EuroWeek!

Dzięki sprawnej reakcji internautów, dzięki tysiącom prawych „Mireczków” (użytkowników portalu wykop.pl), dzięki bardzo szeroko zakrojonym akcjom oznaczania na Twitterze głównych organów państwa, Policja, Prokuratura, minister MSWiA, Minister Sprawiedliwości, Minister Edukacji Narodowej oraz wielu innych przedstawicieli państwa obiecało pilną interwencję ws. euroweek. 

Wykop masowo usuwa informacje o EuroWeek. A jest pierwsze oświadczenie o molestowaniu!

Polityczna poprawność w Polsce nie zaczadziła jeszcze umysłów na tyle, aby za coś normalnego uznać obściskiwanie się dorosłych mężczyzn z kilku-kilkunastoletnimi dziewczynkami, które przebywają (bez rodziców) na obozie mającym za zadanie „integrację multikulturalną”. Od samego początku bardzo mocno zaangażowałem się w nagłaśnianie tej sprawy – razem z Pawłem Wyrzykowskim z Partii Wolność jako pierwsi zaczęliśmy o tym pisać na Twitterze.

Wczoraj złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tzw. „wolontariuszy” ściąganych do Polski przez Fundację EuroWeek. Dzięki temu co chwilę dostaję kolejne informacje dotyczące obozów „euroweek”, tym razem jeden z użytkowników Twittera dotarł do relacji umieszczonej w 2016 roku: „W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją”„jest taki Żanis na wózku i on ciągle mnie gilgocze i przytula jak siedzimy i dziś zabrałam jego ręce ze mnie i się obraził” pisze użytkowniczka Twittera o nicku: „240415”.

To już kolejne relacje, przypomnijmy, że jedna z uczestniczek próbując bronić Fundacji EuroWeek przyznała, że jeden z wolontariuszy wysyłam dzieciom filmy jak się masturbuje…

 

Przypomnijmy:

O sprawie będę dalej informować…

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Witam, nie posiadam twittera ani innych kont na portalach społecznościowych, nie mam jak się skontaktować z Policją ani Panem Dariuszem Mateckim a znalazłem „ciekawe” zdjęcie z euroweek które myślę że powinno znaleźć się na Policji, jako dodatkowy dowód w sprawie euroweek, proszę więc kogoś o podesłanie tego zdjęcia odpowiednim służbom!

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_RyUATlU1Jku8yYMSDnfJ1tSUaEkyoWUE.jpg

  Proszę się przyjrzeć na zdjęciu na drugim planie pod oknem, dziewczynka we wspólnych objęciach z czarnoskórym, dorosłym facetem, bardzo niestosowne, co najmniej wygląda jakby byli parą i łączyłoby ich coś więcej! (jest też podana data i czas na zdjęciu)

  —-

  W sieci też pojawiło się dużo obrońców euroweek, większość to trolle, pojawiają się „świeże/nowe” konta podające się najczęściej za dziewczynki oraz ludzie sterowani akcją pijarową #wesaveeuroweek która pojawiła się między innymi na instagram i facebooku, na facebooku powstała nawet taka grupa zamknięta i tam właśnie instruują i informują wszystkich co mają pisać innym, jak rozmawiać i jak mają bronić euroweek w internecie, poniżej zdjęcie!

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_pzZV0e8HoCSVQMyb4XdaAJjk1hcj6nhX.jpg

  Na tej grupie #wesaveeuroweek (albo – love euroweek) na facebooku, też szukała ludzi biorących udział w euroweek dziennikarka z wp.pl oczywiście do stronniczego artykułu, jej wiadomość z tej grupy również lata w sieci w formie zdjęcia.
  ———-

  Tu są jeszcze dwa zdjęcia dość znane, gdzie wolontariusz liże dziewczynkę po policzku, często ludzie tego nie zauważają i myślą że to zwykły pocałunek, znalazłem te 2 zdjęcia w bardzo dobrej rozdzielczości!

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_LEvFijZxaZWSDNTEnGs0JRQeptSaM0vs.jpg

  https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UdJBEd84P1yEO37E80X1NedRfXgSGQXv.jpg

  ———–

  Proszę też prześledzić wpisy użytkownika tenczus na wykop.pl, był bardzo aktywny przy sprawie euroweek wrzucał dużo zdjęć i informacji tekstowych, pewnie dużo się będzie powtarzać ale warto przejrzeć dokładnie jego wszystkie wpisy, myślę że warto też podesłać ten link Policji żeby dokładnie przejrzeli wpisy – https://www.wykop.pl/ludzie/tenczus/

  ———

  Tu też „ciekawe” zdjęcie „zabaw z wolontariuszem” – https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_nb5DyRlWH4K7LsAmCIafB6W5dotNyh05.jpg

  Proszę się dobrze przyglądać zdjęciom z euroweek czasem na pierwszy rzut oka wszystkiego nie widać, warto też zwracać uwagę na dodawane podpisy pod zdjęciami, rozmowy pod zdjęciami, dodawane tagi i emotikony, czasem potrafi dostarczyć to sporo informacji!

  ——-

  Z internetu znikają kompromitujące zdjęcia z euroweek, jeden z pierwszych tematów ze zdjęciami i informacjami na 4chan który trzymał się kilka miesięcy, parę dni temu też został usunięty, kompromitujące zdjęcia znikają również z facebooka i instagrama, na instagram zgłaszają się do dziewczynek z prośbą o usunięcie danych zdjęć chyba sami wolontariusze z euroweek, tu takie zdjęcie znalezione z taką prośbą:

  https://i.imgur.com/30ZQJg3.png

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wykop masowo usuwa informacje o EuroWeek. A jest pierwsze oświadczenie o molestowaniu!

Zbigniew Ziobro ws. EuroWeek: „Obowiązkiem Państwa jest zdecydowanie reagować!”