"W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją" kolejne relacje uczestniczek EuroWeek! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

“W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją” kolejne relacje uczestniczek EuroWeek!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dzięki sprawnej reakcji internautów, dzięki tysiącom prawych “Mireczków” (użytkowników portalu wykop.pl), dzięki bardzo szeroko zakrojonym akcjom oznaczania na Twitterze głównych organów państwa, Policja, Prokuratura, minister MSWiA, Minister Sprawiedliwości, Minister Edukacji Narodowej oraz wielu innych przedstawicieli państwa obiecało pilną interwencję ws. euroweek. 

Wykop masowo usuwa informacje o EuroWeek. A jest pierwsze oświadczenie o molestowaniu!

Polityczna poprawność w Polsce nie zaczadziła jeszcze umysłów na tyle, aby za coś normalnego uznać obściskiwanie się dorosłych mężczyzn z kilku-kilkunastoletnimi dziewczynkami, które przebywają (bez rodziców) na obozie mającym za zadanie “integrację multikulturalną”. Od samego początku bardzo mocno zaangażowałem się w nagłaśnianie tej sprawy – razem z Pawłem Wyrzykowskim z Partii Wolność jako pierwsi zaczęliśmy o tym pisać na Twitterze.

Wczoraj złożyłem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tzw. “wolontariuszy” ściąganych do Polski przez Fundację EuroWeek. Dzięki temu co chwilę dostaję kolejne informacje dotyczące obozów “euroweek”, tym razem jeden z użytkowników Twittera dotarł do relacji umieszczonej w 2016 roku: “W zeszłym roku chyba byłyśmy za młode bo teraz to strasznie się do nas kleją”“jest taki Żanis na wózku i on ciągle mnie gilgocze i przytula jak siedzimy i dziś zabrałam jego ręce ze mnie i się obraził” pisze użytkowniczka Twittera o nicku: “240415”.

To już kolejne relacje, przypomnijmy, że jedna z uczestniczek próbując bronić Fundacji EuroWeek przyznała, że jeden z wolontariuszy wysyłam dzieciom filmy jak się masturbuje…

 

Przypomnijmy:

O sprawie będę dalej informować…

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy