Węgry żądają od UE zwrotu 440 milionów euro za ogrodzenie chroniące przed napływem nielegalnych imigrantów - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Węgry żądają od UE zwrotu 440 milionów euro za ogrodzenie chroniące przed napływem nielegalnych imigrantów

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Premier Węgier Viktor Orbán żąda od Unii Europejskiej 440 milionów euro za ogrodzenie, które chroni Węgry – a w rezultacie również część krajów Unii – przed napływem nielegalnych imigrantów.

Mur, który przez Węgry został wybudowany w 2015 i 2016 roku kosztował mniej więcej dwa razy tyle. Zdaniem Węgier nie chroni on jedynie ich kraju, ale całą Unię Europejską przed napływem nielegalnych imigrantów od strony Półwyspu Bałkańskiego i dlatego też powinna ona pokryć połowę kosztów.

ZOBACZ: Orban: Zbudujemy nowy płot na wypadek, gdyby Turcja otworzyła granice!

Jak podaje Associated Press, rzecznik prasowy Komisji Europejskiej Alexander Winterstein uważa, że Węgry nie otrzymają pieniędzy w ten sposób, ale mogą ubiegać się o środki z budżetu EU przeznaczonego na zatrzymanie nielegalnej imigracji w latach 2014 – 2020.

Za: narodowcy.net

Węgry okażą solidarność z Polską – zapewnia Viktor Orban w kontekście unijnych ataków na Warszawę

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,651FaniLubię
18,053ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy