Zamach na suwerenność! Komisja Europejska chce decydować o przyznaniu azylu imigrantom! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 5 czerwca, 2020

Zamach na suwerenność! Komisja Europejska chce decydować o przyznaniu azylu imigrantom!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Niemiecki “Die Welt” poinformował, że Komisja Europejska planuje reformę prawa azylowego przewidującą przejęcie przez Brukselę od państw kompetencji decyzyjnych w sprawach dotyczących przyznawania imigrantom statusu azylanta. W praktyce oznaczałoby to utratę kompetencji państw członkowskich Unii Europejskiej do decydowania o tym kogo przyjmują na swoje terytorium a zatem utratę suwerenności.

Jak pisze “Die Welt”, alternatywą wobec obecnego systemu miałby być automatyczny podział azylantów pomiędzy kraje UE według ustalonego klucza uwzględniającego ich “wielkość, bogactwo i zdolność do przyjęcia”. Polski parlament 1 kwietnia przegłosował uchwałę: PiS przeciwko przymusowej relokacji islamskich imigrantów! Sądzę, że podobny pomysł wywoła oburzenie nie tylko w Polsce ale również na Węgrzech, Słowacji i w Rumunii, w których to społeczeństwa są zdecydowanie negatywnie nastawione do przyjmowania imigrantów. O tym jakie zagrożenie nas czeka w ciągu najbliższych miesięcy możecie przeczytać tutaj: Imigrancki SEZON 2016 OTWARTY! Setki tysięcy islamistów zmierzają w kierunku Europy!

Możemy być przekonani, że polskich interesów nie będzie bronić obecna komisarz  ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw pochodząca z Polski a ślepo wykonująca polecenia z Berlina, Elżbieta Bieńkowska. W końcu w Polsce ciężko by było komuś z jej wykształceniem (orientalistka) zarabiać kilkadziesiąt tysięcy euro miesięcznie. Sama śmiała się z milionów Polaków: “6 tys. zł! No rozumiesz to? (…) To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował!” 

Komisja Europejska to ponadpaństwowy moloch, oznaczający całą administrację podległą 28 komisarzom. Obecnie pracuje w niej około 25 tys. urzędników. Jest to zatem jeden wielki eurokołchoz niepochodzący z wyborów powszechnych, który nie powinien mieć kompetencji do podejmowania podobnych decyzji!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,130FaniLubię
17,914ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy