w ,

Zamach na suwerenność! Komisja Europejska chce decydować o przyznaniu azylu imigrantom!

Niemiecki „Die Welt” poinformował, że Komisja Europejska planuje reformę prawa azylowego przewidującą przejęcie przez Brukselę od państw kompetencji decyzyjnych w sprawach dotyczących przyznawania imigrantom statusu azylanta. W praktyce oznaczałoby to utratę kompetencji państw członkowskich Unii Europejskiej do decydowania o tym kogo przyjmują na swoje terytorium a zatem utratę suwerenności.

Jak pisze „Die Welt”, alternatywą wobec obecnego systemu miałby być automatyczny podział azylantów pomiędzy kraje UE według ustalonego klucza uwzględniającego ich „wielkość, bogactwo i zdolność do przyjęcia”. Polski parlament 1 kwietnia przegłosował uchwałę: PiS przeciwko przymusowej relokacji islamskich imigrantów! Sądzę, że podobny pomysł wywoła oburzenie nie tylko w Polsce ale również na Węgrzech, Słowacji i w Rumunii, w których to społeczeństwa są zdecydowanie negatywnie nastawione do przyjmowania imigrantów. O tym jakie zagrożenie nas czeka w ciągu najbliższych miesięcy możecie przeczytać tutaj: Imigrancki SEZON 2016 OTWARTY! Setki tysięcy islamistów zmierzają w kierunku Europy!

https://www.youtube.com/watch?v=dn3dKtigrOo

Możemy być przekonani, że polskich interesów nie będzie bronić obecna komisarz  ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw pochodząca z Polski a ślepo wykonująca polecenia z Berlina, Elżbieta Bieńkowska. W końcu w Polsce ciężko by było komuś z jej wykształceniem (orientalistka) zarabiać kilkadziesiąt tysięcy euro miesięcznie. Sama śmiała się z milionów Polaków: „6 tys. zł! No rozumiesz to? (…) To jest niemożliwe, tak? Żeby ktoś za tyle pracował!” 

Komisja Europejska to ponadpaństwowy moloch, oznaczający całą administrację podległą 28 komisarzom. Obecnie pracuje w niej około 25 tys. urzędników. Jest to zatem jeden wielki eurokołchoz niepochodzący z wyborów powszechnych, który nie powinien mieć kompetencji do podejmowania podobnych decyzji!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Gazeta Wyborcza bezczelnie edytuje post w sprawie ustawki feministek!

Równouprawnienie w praktyce: bezradność kobiet w Policji (WIDEO!)