Żołnierze Wyklęci - Polimaty - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Żołnierze Wyklęci – Polimaty

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

66 odcinek na kanale Polimaty – poświęcony został Żołnierzom Wyklętym i chociaż nie darzę sympatią “YouTube’ra”, który ów kanał prowadzi to muszę przyznać, że ten odcinek mu się udał! Gratulacje!
Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. I chociaż nie wszyscy byli kryształowego charakteru to pamiętajmy o tych, którzy nie zgodzili się na komunistyczną okupację. I często przypłacili to życiem. Podobało Ci się? Udostępnij odcinek znajomym i pomóż zachować pamięć o Wyklętych!

No cóż, idźcie tą drogą Polimaty :)

Żołnierze Wyklęci Polimaty
Żołnierze Wyklęci Polimaty

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy