Za: http://shoebat.com/
w ,

Afgańczyk wykorzystał seksualnie 9 letnie dziecko. Niemiecki sąd wypuścił go na wolność!

16 letni uchodźca z Afganistanu pozostanie na wolności, tak zdecydował niemiecki sąd w Neuruppin. Imigrantowi zarzuca się, że wykorzystał seksualnie dzieci w wieku 9 i 11 lat! I teraz najlepsze: „choć prokuratura dostrzega ryzyko ponownego popełnienia przestępstwa to sąd uważa, że zakaz zbliżania się do osób poniżej 16 roku życia jest wystarczający”.

Do zdarzeń miało dojść w dzielnicy Glowen, w gminie Prignitz (Brandenburgia). Sytuacja w szwedzkich, niemieckich czy brytyjskich szkołach wygląda obecnie następująco; imigranci przybywający do Europy albo wcale nie mają ze sobą dokumentów albo mają je sfałszowane. Celowo obniżają swój wiek mając świadomość, że w przypadku popełnienia przestępstw i wykroczeń młodociani są traktowani łagodniej. Dochodzi do takich sytuacji, że 30 latek przebywa z dziećmi w ośrodku dla nieletnich i je zwyczajnie gwałci: Szwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

Sąd wypuścił 16 letniego nielegalnego imigranta z Afganistanu …

Sąd wypuścił 16 letniego nielegalnego imigranta z Afganistanu który wykorzystywał seksualnie dzieci!!Zobacz: Ponad 290 milionów ofiar islamskiego terroru! Oto „religia pokoju”! – https://prawicowyinternet.pl/ponad-290-milionow-ofiar-islamskiego-terroru-oto-religia-pokoju/

Opublikowany przez Nie chcę islamizacji Polski na 17 marca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Merkel najpierw zaprosiła imigrantów a teraz znosi wizy dla 75 milionów Turków!

Święto narodowe Węgier. Orban: Pozdrawiam synów i córy wielkiego Narodu Polskiego! Dzisiaj stoimy za wami w bojach o suwerenne państwo!