Andrzej Duda w obronie normalności! Nie dla uzgadniania płci!

2
1359

Wiem, że co trzeci post ostatnio jest o Andrzeju Dudzie ale gwarantuję, że nie jestem jednym z opłacanych trolli politycznych :) po prostu podoba mi się to co robi prezydent Duda oraz jak się wypowiada. Przed chwilą Cezary Gmyz z Telewizji Republika poinformował, że prezydent złoży swoje pierwsze veto! Nie podpisze ustawy o uzgodnieniu płci, którą z inicjatywy Anna Grodzkiego przygotowali posłowie obecnego rządu w koalicji ze środowiskami LGBT. Brawo Panie prezydencie!!!

Ustawa, o której mowa była głosowana w sejmie pod koniec lipca. “Za” głosowało 252 posłów (PO, SLD, RP, PSL), 158 było przeciwko, a 11 wstrzymało się od głosu. Ustawa miała określić procedury związane z uzgodnieniem płci, zawierała między innymi ułatwienia przy wielokrotnym zmienianiu płci.

Tutaj mogą Państwo posłuchać debaty w Sejmie nad ustawą

Możesz zmieniać płeć ile razy chcesz! Sejm uchwalił ustawę o zmianie płci…


 


Przeczytaj również:
Ale jaja! „Extra balls” w kobiecej reprezentacji Iranu
Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!
Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Boże, i tak nawet bez tej ustawy te osoby transpłciowe mogą zawierać małżeństwa z osobą tej samej płci biologicznej i adoptować dzieci, tylko nieco trudniej z powtórną zmianą płci. Stąd prezydent i tak nic nie zmienił, to tylko burza medialna i nieznajomość obecnego prawa dla osób transpłciowych. Już lepiej, by choć w części przyjęto tę ustawę, bo jednak bez sensu jest pozywanie rodziców, a i tak nic poza tym się dzieje i jest więcej biegłych.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here