Ale jaja! "Extra balls" w kobiecej reprezentacji Iranu - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Ale jaja! “Extra balls” w kobiecej reprezentacji Iranu

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Nie tylko w Tajlandii czy na Filipinach turyści muszą uważać aby podrywając “piękną, egzotyczną” dziewczynę nie natrafić na transseksualistę. Jak się okazało, również w ultrakonserwatywnym Iranie, gdzie homoseksualiści są skazywani na ostracyzm, zdarzają się przypadki kiedy za burką kryją się dodatkowe “extra balls”.

Jak się okazało w kobiecej piłkarskiej drużynie narodowej Iranu grali mężczyźni! Nie zostali oni poddani operacji zmiany organów i biologicznie uznawali są za mężczyzn. Pojawia się w tym miejscu pytanie, skoro Iran oszukuje i ukrywa pod burkami takie jajca, to jak Barack Hussein Obama może ufać Iranowi w kwestii obiektów JĄDROWYCH? :-)

Zarzuty wniósł jeden z oficjeli irańskiej ligi piłkarskiej: Mojtabi Sharifi. Międzynarodowy Komitet Olimpijski pozwala transseksualistom rywalizować w swoich kategoriach, o ile już zakończyli operację zmiany płci, przeszli dwa lata terapii hormonalnej i prawnie uznano zmianę płci. Ale w przypadku irańskich GRACZY nie miało to miejsca.

Tajwańska animacja na temat irańskich transseksualistów w reprezentacji


 


Testom zostaną teraz poddane wszystkie piłkarski w lidze kobiet Iranu. Piłkarska Federacja Iranu chce się upewnić czy nie grają tam kolejni mężczyźni w przebraniu. Drużyny mogą się spodziewać niezapowiedzianych wizytacji lekarzy, którzy podczas meczów i treningów będą losowo sprawdzać, czy zawodniczki nie są zawodnikami.
To własnie Piłkarska Federacja Iranu odsunęła czterech graczy z reprezentacji kobiet w Iranie, którzy w rzeczywistości okazali się mężczyznami.
Zdziwił mnie najbardziej fakt, że Iran funduje 50% kosztów związanych ze zmianą płci…

Raz-dwa-trzy-jądra-masz-ty!

W kontekście przybywania imigrantom do Europy podawane są dane, że 75-80% imigrantów stanowią mężczyźni a po 10% kobiety i dzieci. Trzeba się teraz zastanowić, czy aby na pewno te 10% mają pod burkami to co deklarują :-)

“Nienawidzę gejów!” – mali muzułmanie w sercu Stanów Zjednoczonych

https://www.youtube.com/watch?v=UBvIKqD3r30
 


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy