Ale-jaja!-Extra-balls-w-kobiecej-reprezentacji-Iranu
w

Ale jaja! „Extra balls” w kobiecej reprezentacji Iranu

Nie tylko w Tajlandii czy na Filipinach turyści muszą uważać aby podrywając „piękną, egzotyczną” dziewczynę nie natrafić na transseksualistę. Jak się okazało, również w ultrakonserwatywnym Iranie, gdzie homoseksualiści są skazywani na ostracyzm, zdarzają się przypadki kiedy za burką kryją się dodatkowe „extra balls”.

Jak się okazało w kobiecej piłkarskiej drużynie narodowej Iranu grali mężczyźni! Nie zostali oni poddani operacji zmiany organów i biologicznie uznawali są za mężczyzn. Pojawia się w tym miejscu pytanie, skoro Iran oszukuje i ukrywa pod burkami takie jajca, to jak Barack Hussein Obama może ufać Iranowi w kwestii obiektów JĄDROWYCH? :-)

Zarzuty wniósł jeden z oficjeli irańskiej ligi piłkarskiej: Mojtabi Sharifi. Międzynarodowy Komitet Olimpijski pozwala transseksualistom rywalizować w swoich kategoriach, o ile już zakończyli operację zmiany płci, przeszli dwa lata terapii hormonalnej i prawnie uznano zmianę płci. Ale w przypadku irańskich GRACZY nie miało to miejsca.

Tajwańska animacja na temat irańskich transseksualistów w reprezentacji

 


Testom zostaną teraz poddane wszystkie piłkarski w lidze kobiet Iranu. Piłkarska Federacja Iranu chce się upewnić czy nie grają tam kolejni mężczyźni w przebraniu. Drużyny mogą się spodziewać niezapowiedzianych wizytacji lekarzy, którzy podczas meczów i treningów będą losowo sprawdzać, czy zawodniczki nie są zawodnikami.
To własnie Piłkarska Federacja Iranu odsunęła czterech graczy z reprezentacji kobiet w Iranie, którzy w rzeczywistości okazali się mężczyznami.
Zdziwił mnie najbardziej fakt, że Iran funduje 50% kosztów związanych ze zmianą płci…

Raz-dwa-trzy-jądra-masz-ty!

W kontekście przybywania imigrantom do Europy podawane są dane, że 75-80% imigrantów stanowią mężczyźni a po 10% kobiety i dzieci. Trzeba się teraz zastanowić, czy aby na pewno te 10% mają pod burkami to co deklarują :-)

„Nienawidzę gejów!” – mali muzułmanie w sercu Stanów Zjednoczonych

https://www.youtube.com/watch?v=UBvIKqD3r30
 


Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0
Ponad-20.000-osób-na-proteście-przeciwko-islamizamizacji-w-Dreźnie

Ponad 20.000 osób na proteście przeciwko islamizamizacji w Dreźnie

Szprotki non grata w Rosji Jan Pietrzak felieton