Andrzej Kołakowski - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Andrzej Kołakowski

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Andrzej Kołakowski, ur. 12 VIII 1964 w Międzyrzeczu. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Wydz. Nauk Społecznych (1989); w 2006 doktorat.
1 V 1982 z 4 kolegami z LO im. Heliodora Święcickiego w Międzyrzeczu złożył kwiaty pod Pomnikiem Tysiąclecia, zawieszony na tydzień w prawach ucznia. W VI 1985 uczestnik głodówki rotacyjnej o uwolnienie więźniów politycznych, zorganizowanej przez Annę Walentynowicz w podziemiach kościoła Narodzenia NMP w Krakowie-Bieżanowie (ks. Adolf Chojnacki). Od 1985 w LDPN, 1985-1988 drukarz ulotek i pism podziemnych (m.in. „Gazety Politycznej”, „Niepodległości”, od 1986 „Antyku”) oraz książek wydawanych przez LDPN; kolporter do Krakowa, Wrocławia, Warszawy i Gdańska; uczestnik wielu akcji ulotkowych na terenie Lublina. W XI 1987 współorganizator (z kilkoma działaczami Grupy Konserwatywnej Antyk) na pl. Litewskim w Lublinie 2 krótkich demonstracji przeciwko referendum. W 1987 współorganizator i uczestnik protestów ulicznych oraz 27 IX – 3 X 1987 głodówki w Międzyrzeczu przeciwko składowaniu odpadów radioaktywnych. W 1988 z okazji 3 V współorganizator demonstracji studenckich na KUL oraz 3-dniowego sittingu przed frontem uczelni ws. poparcia dla strajkujących robotników w Nowej Hucie i Stoczni Gdańskiej im. Lenina.
Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski (2009).

Andrzej Kolakowski Bard
Andrzej Kolakowski Bard

Piosenki Andrzej Kołakowskiego

:

Zapraszam do oglądnięcia klipów muzycznych z mojej playlisty:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The request cannot be completed because you have exceeded your <a href="/youtube/v3/getting-started#quota">quota</a>.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,870FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy