Za: youtube
w ,

Dzieci wykorzystywane do proimigranckiej propagandy. Nie mają wstydu!

Wzbudzenie współczucia w Europejczykach w stosunku do islamskich imigrantów, poprzez pokazywanie kobiet z dziećmi to chwyt znany od samego początku wielkiej fali imigracji. Dziennikarze tworzą propagandowe materiały mające pokazywać, że większość imigrantów to bezbronne dzieci i ich matki uciekające przed wojną. 

Tak samo jest tym razem, w Grecji w obozach dla uchodźców mieszkają obecnie dziesiątki tysięcy imigrantów. Zebrano grupę dzieci i urządzono happening polegający na rysowaniu na graffiti ze znakiem „Dignity Now!” (tłum. „Teraz Godność!”). Przyznacie Państwo, że tego typu filmy chwytają za serce i nawet w moim zatwardziałym, prawicowym sercu budzą się ludzkie uczucia…

I wtedy właśnie przypominam sobie czym w rzeczywistości jest obecna fala imigracji będąca w istocie islamizacją Europy, przypominam sobie o tym, że media nie robią happeningów mówiących o „godności” gwałconych kobiet, molestowanych dziewczynek czy okradanych mieszkańcach Niemiec, Szwecji czy Wielkiej Brytanii. Przypominam sobie o powstawaniu stref „no-go”, patrolach szariatu czy islamskich gangach siejących postrach od Austrii po Anglię. Wówczas ludzkie uczucia znikają i pozostaje strach o losy Europy jeśli dzisiaj nie zaczniemy walczyć z islamem. Jeśli dzisiaj nie odeślemy tych dzieci, to jutro zamiast mazaka mogą mieć w ręku maczetę, którą odrąbią głowę Waszej żonie, córce albo matce. A takiego ryzyka ja nie chcę podejmować. PRZECZYTAJ: Egipski biskup: dzieci w Egipcie od małego uczą się nienawiści do chrześcijan!

12801165_824901080988567_3505901705219667805_n

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Ukraina. Banderowcy rozpędzili wiec komunistów. Zobacz wideo z zajścia!

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!