w

Kwiat francuskiej młodzieży w akcji. Bandyckie zachowanie w meczu z Polską i przerwany mecz [WIDEO]

Polska reprezentacja piłkarska do lat 18 rozgrywała w niedzielę mecz przeciwko młodzieżowej drużynie z Francji. Biało-Czerwoni wygrali spotkanie 3:2, ale większym echem od wyniku rozgrywki odbiło się bandyckie zachowanie zawodników “Trójkolorowych”. Mecz został bowiem przerwany w 77. minucie ze względu na… czwartą czerwoną kartkę dla Francji po brutalnym faulu i uderzeniu głową jednego z polskich piłkarzy.

Obrazki są wręcz szokujące i niespotykane podczas zdrowej rywalizacji sportowej. Co ciekawe, arbitrem spotkania był Francuz, jednak tak karygodne zachowanie nie mogło pozostać bezkarne.

– Mecz Francji U18 został przerwany i rozstrzygnięty na korzyść rywali po otrzymaniu CZTERECH czerwonych kartek. Darnel Eric Bile z Saint-Etienne zobaczył ostatnią czerwoną kartkę po tym okropnym faulu i uderzeniu głową przeciwnika. – napisał na Twitterze jeden ze zszokowanych anglojęzycznych kibiców.