w

Mam odpowiedź Państwowej Komisji Wyborczej! Działania Nitrasa i Trzaskowskiego niezgodne z przepisami prawa wyborczego, “obejściem prawa”!

Poseł Sławomir Nitras, kandydat PO na prezydenta Szczecina, rozwiesił kilkadziesiąt bilbordów w całym mieście. Przekonywał dziennikarzy, że nie złamał prawa ani go nie omija. W sprawie Nitrasa do Państwowej Komisji Wyborczej zwrócił się jeden z mieszkańców Szczecina. Jak się okazało prowadzenie kampanii wyborczej przed dniem ogłoszenia aktu właściwego organu o zarządzeniu wyborów jest niezgodne z prawem wyborczym.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zobacz jak Nitras walczył o “wolne media”. Kompromitujący materiał pokazujący czym dla Nitrasa są demokratyczne standardy [WIDEO]

Ponadto Państwowa Komisja Wyborcza stwierdziła m.in, że takie działania naruszają zasadę równości kandydatów i komitetów wyborczych, są sprzeczne z zasadami kultury politycznej i stanowią “obejście prawa”. Cała odpowiedź:

Kilkadziesiąt takich bilbordów zostało powieszonych na ulicach Szczecina, koszt? Nie wiadomo. Bilbordy przedstawiają wizerunek Nitrasa, logo Platformy Obywatelskiej i cztery słowa: „Wspólnie, Szczecin, Nitras, Pomoc”.

Dziennikarz Radia Szczecin spytał Sławomira Nitrasa o bilbordy, niestety nie usłyszał odpowiedzi a jedynie groźbę, że więcej nie zostanie zaproszony na konferencje prasowe Nitrasa:

KIBICE POGONI SZCZECIN ZBULWERSOWANI! Poseł Nitras wystąpił w bluzie klubu podczas kompromitującej go przemowy o broni palnej!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Przekop Mierzei miał być torpedowany przez Rosjan lub ekologów. Póki co robią to jednak członkowie PO!

To on rozkazał zabić całą rodzinę Ulmów za to, że pomagali Żydom. Po wojnie zrobił karierę w policji RFN