Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie!

3
9778

Aborcja od zawsze jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów dotyczących naszego światopoglądu. Co jakiś czas pojawiają się kolejne pomysły na zaostrzenie obowiązujących obecnie przepisów i wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. Ostatnio biskupi zaapelowali do parlamentarzystów, by zajęli się ochroną życia: – W kwestii obrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie – napisali w specjalnym komunikacie.

W ciągu kilku tygodni Sejm RP będzie musiał zająć się inicjatywą ustawodawczą dotyczącą zaostrzenia dopuszczalności aborcji. W czasach rządów Platformy Obywatelskiej podobny projekt, pod którym podpisały się setki tysięcy Polaków przepadł głosami PO, SLD, Palikota. Dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość stanie przed poważnym wyzwaniem, z jednej strony może narazić się społeczeństwu, któremu media wmawiają, że mordowanie nienarodzonych dzieci to wolny wybór kobiety a z drugiej strony może narazić się katolikom i całemu Kościołowi Katolickiemu. Kaja Godek, inicjatorka zmian w prawie, przez politruków z “Gazety Wyborczej” nazywana jest “osobą która nie ma skrupułów i miażdży godność dzieci w ideologicznym celu”, zaś dla osób o poglądach konserwatywnych jest bohaterką walczącą o życie dzieci.

Zapraszam do wyrażenia swojego zdania na temat aborcji w poniższej sondzie:

[socialpoll id=”2349618″]

Jest to już czwarta sonda na moim blogu, zobacz poprzednie: Sonda #3 Czy Turcja powinna przystąpić do Unii Europejskiej?Sonda #2 Czy Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej?Sonda #1 Czy jesteś za postawieniem Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu?

zamordowanedziecko

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

    • A dlaczego ktoś kto chce się wypowiedzieć na ten temat miałby oglądać ten film? To nic innego jak retoryka emocjonalna. Pomijając już fakt, że film jest pełen błędów merytorycznych których celem jest wywołanie litości u widza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here