Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Aborcja od zawsze jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów dotyczących naszego światopoglądu. Co jakiś czas pojawiają się kolejne pomysły na zaostrzenie obowiązujących obecnie przepisów i wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. Ostatnio biskupi zaapelowali do parlamentarzystów, by zajęli się ochroną życia: – W kwestii obrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie – napisali w specjalnym komunikacie.

W ciągu kilku tygodni Sejm RP będzie musiał zająć się inicjatywą ustawodawczą dotyczącą zaostrzenia dopuszczalności aborcji. W czasach rządów Platformy Obywatelskiej podobny projekt, pod którym podpisały się setki tysięcy Polaków przepadł głosami PO, SLD, Palikota. Dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość stanie przed poważnym wyzwaniem, z jednej strony może narazić się społeczeństwu, któremu media wmawiają, że mordowanie nienarodzonych dzieci to wolny wybór kobiety a z drugiej strony może narazić się katolikom i całemu Kościołowi Katolickiemu. Kaja Godek, inicjatorka zmian w prawie, przez politruków z “Gazety Wyborczej” nazywana jest “osobą która nie ma skrupułów i miażdży godność dzieci w ideologicznym celu”, zaś dla osób o poglądach konserwatywnych jest bohaterką walczącą o życie dzieci.

Zapraszam do wyrażenia swojego zdania na temat aborcji w poniższej sondzie:

[socialpoll id=”2349618″]

Jest to już czwarta sonda na moim blogu, zobacz poprzednie: Sonda #3 Czy Turcja powinna przystąpić do Unii Europejskiej?Sonda #2 Czy Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej?Sonda #1 Czy jesteś za postawieniem Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu?

zamordowanedziecko

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy