w

Sonda #4 Pytanie o dopuszczalność aborcji w Polsce. Wyraź swoje zdanie!

Aborcja od zawsze jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych tematów dotyczących naszego światopoglądu. Co jakiś czas pojawiają się kolejne pomysły na zaostrzenie obowiązujących obecnie przepisów i wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. Ostatnio biskupi zaapelowali do parlamentarzystów, by zajęli się ochroną życia: – W kwestii obrony życia nienarodzonych nie można poprzestać na obecnym kompromisie – napisali w specjalnym komunikacie.

W ciągu kilku tygodni Sejm RP będzie musiał zająć się inicjatywą ustawodawczą dotyczącą zaostrzenia dopuszczalności aborcji. W czasach rządów Platformy Obywatelskiej podobny projekt, pod którym podpisały się setki tysięcy Polaków przepadł głosami PO, SLD, Palikota. Dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość stanie przed poważnym wyzwaniem, z jednej strony może narazić się społeczeństwu, któremu media wmawiają, że mordowanie nienarodzonych dzieci to wolny wybór kobiety a z drugiej strony może narazić się katolikom i całemu Kościołowi Katolickiemu. Kaja Godek, inicjatorka zmian w prawie, przez politruków z „Gazety Wyborczej” nazywana jest „osobą która nie ma skrupułów i miażdży godność dzieci w ideologicznym celu”, zaś dla osób o poglądach konserwatywnych jest bohaterką walczącą o życie dzieci.

Zapraszam do wyrażenia swojego zdania na temat aborcji w poniższej sondzie:

[socialpoll id=”2349618″]

Jest to już czwarta sonda na moim blogu, zobacz poprzednie: Sonda #3 Czy Turcja powinna przystąpić do Unii Europejskiej?Sonda #2 Czy Polska powinna wystąpić z Unii Europejskiej?Sonda #1 Czy jesteś za postawieniem Ewy Kopacz przed Trybunałem Stanu?

zamordowanedziecko

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Izraelska policja bez wahania zabija palestyńskiego terrorystę! WIDEO!

Lewactwo zaatakowało Pierwszą Damę. Andrzej Duda stanął w Jej obronie!