Stuhr wylewa jad na Polskę i Polaków! “Całe życie chciałem być Europejczykiem”. Panie Stuhr, nie wiem jak Pan ale ja od urodzenia jestem Europejczykiem!

1
10729

Kilka wypowiedzi Jerzego Stuhra z wywiadu przeprowadzonego przez “Stokrotkę” polskiego dziennikarstwa Monikę Olejnik: “Mną zarządzają amatorzy; rząd nie dba o dobre imię Polski, to są działania antypolskie, przeciwko Polsce; #500Plus to jałmużna; Oni traktują Polaków jak głupich ludzi; zniszczyli dążenie mojego życia, całe życie chciałem być Europejczykiem”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Andrzej Chyra wyrzekł się polskości. Aktor nie chce być nazywany Polakiem

Panie Stuhr, nie wiem jak Pan ale ja od urodzenia jestem Polakiem, szczecinianinem ale również Europejczykiem! Nie mam kompleksów w stosunku do reszty Europy a wręcz uważam, że my jako Polacy możemy dawać Europie i światu bardzo wiele od siebie. Rozumiem, że jest Pan wychowany w poczuciu niższości względem Zachodu, w takim samym poczuciu wzrastał Pański syn, być może dlatego dzisiaj kpi sobie ze spraw takich jak katastrofa smoleńska czy mordowanie podziemia niepodległościowego…

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. Jesli ci panowie promineci aktorzy?? tak bardzo chca byc europejczykami??powinni wyjechac do czarnej muzulmanskiej Francji. A nie maszerowac ze starymi komuchami i hienami politycznymi.Ale oni chca stac na trybunach i patrzec z gory na maluczkich beztalecia.A moze chcieli by tak jak idioci z uni w kosciele chwalic bandyte. Marksa ktorego idee doprowadzily do smierci ponad stu milionow Prawdziwych Europejczykow.Komunizm i faszyzm to dla tych burakow i beztaleci demokracja!!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here