w

Stuhr wylewa jad na Polskę i Polaków! „Całe życie chciałem być Europejczykiem”. Panie Stuhr, nie wiem jak Pan ale ja od urodzenia jestem Europejczykiem!

Kilka wypowiedzi Jerzego Stuhra z wywiadu przeprowadzonego przez „Stokrotkę” polskiego dziennikarstwa Monikę Olejnik: „Mną zarządzają amatorzy; rząd nie dba o dobre imię Polski, to są działania antypolskie, przeciwko Polsce; #500Plus to jałmużna; Oni traktują Polaków jak głupich ludzi; zniszczyli dążenie mojego życia, całe życie chciałem być Europejczykiem”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Andrzej Chyra wyrzekł się polskości. Aktor nie chce być nazywany Polakiem

Panie Stuhr, nie wiem jak Pan ale ja od urodzenia jestem Polakiem, szczecinianinem ale również Europejczykiem! Nie mam kompleksów w stosunku do reszty Europy a wręcz uważam, że my jako Polacy możemy dawać Europie i światu bardzo wiele od siebie. Rozumiem, że jest Pan wychowany w poczuciu niższości względem Zachodu, w takim samym poczuciu wzrastał Pański syn, być może dlatego dzisiaj kpi sobie ze spraw takich jak katastrofa smoleńska czy mordowanie podziemia niepodległościowego…

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Jesli ci panowie promineci aktorzy?? tak bardzo chca byc europejczykami??powinni wyjechac do czarnej muzulmanskiej Francji. A nie maszerowac ze starymi komuchami i hienami politycznymi.Ale oni chca stac na trybunach i patrzec z gory na maluczkich beztalecia.A moze chcieli by tak jak idioci z uni w kosciele chwalic bandyte. Marksa ktorego idee doprowadzily do smierci ponad stu milionow Prawdziwych Europejczykow.Komunizm i faszyzm to dla tych burakow i beztaleci demokracja!!.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Conchita Wurst, gwiazdka lewicowych mediów, promotor środowisk LGBT, jest nosicielem HIV

Nieoficjalnie: Patryk Jaki będzie kandydatem PiS na prezydenta Warszawy! Brawo PiS! Świetna decyzja! [ZOBACZ KOMENTARZE INTERNAUTÓW]