„Sukcesy” polityki Angeli Merkel: zamachy, gwałcone kobiety i dzieci. Tak imigranci ubogacili Niemcy! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 25 maja, 2020

„Sukcesy” polityki Angeli Merkel: zamachy, gwałcone kobiety i dzieci. Tak imigranci ubogacili Niemcy!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Polityka „otwartych ramion” prowadzona przez kanclerz Niemiec Angelę Merkel okazała się być tragiczna w skutkach dla zarządzanego przez nią państwa. Tylko w ubiegłym roku, z udziałem tak serdecznie witanych uchodźców, doszło do 7 zamachów, w których zginęły 22 osoby, a 112 zostało rannych.

Jak przypomina „Gazeta Polska”, za zamachami – przeprowadzanymi na róże sposoby – stało tzw. Państwo Islamskie, a wykonawcami najczęściej byli azylanci z Syrii lub Afganistanu. Jednakże ponadmilionowa fala imigrantów, to także inne, przemilczane problemy. To seksualne napaści i gwałty, także na nieletnich.

Według danych przytaczanych przez „GP” w ubiegłym roku w Niemczech i Austrii odnotowano w sumie 2788 napaści seksualnych i gwałtów, których sprawcami byli uchodźcy. Niemal trzecia część tych przestępstw dotyczyła nieletnich. O takich przypadkach w niemieckich mediach się nie mówi z uwagi na „polityczną poprawność”.

„Do przemocy seksualnej na dzieciach dochodzi nie tylko w mieszkaniach i miejscach publicznych lecz także w samych ośrodkach dla uchodźców” – pisze „GP”, wymieniając tragiczną dla dzieci listę zdarzeń z udziałem importowych zboczeńców.

KONIECZNIE ZOBACZ:

Wymiar sprawiedliwości jest bezradny wobec napastników kierujących się „nagłą potrzebą seksualną” i potem wyrażających ogromne zdziwienie, że ich czyny kogokolwiek oburzają. „GP” przytacza tu przykład Irakijczyka, który zostawił w domu rodzinę, pojechał do Europy i po czterech miesiącach zgwałcił 10 – letniego chłopca, bo naszła go „nagła seksualna potrzeba” i tłumaczył się, że „od czterech miesięcy nie uprawiał seksu”. Bez żadnej skruchy przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Za: pch24.pl, źródło: „Gazeta Polska Codziennie”

https://www.youtube.com/watch?v=ufCESvXRjQI

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,248FaniLubię
17,844ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy