w

UWAGA! Jest porozumienie! Będzie wielki, wspólny Marsz Niepodległości! Koniec wojny między polskimi patriotami!

11 listopada odbędzie się wielki, wspólnotowy marsz, który z godnością uczci setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości – ustalili w piątek w nocy przedstawiciele strony rządowej i Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Strona rządowa i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości porozumiały się, by godnie świętować Dzień Niepodległości w tym wyjątkowym roku – poinformował rzecznik Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Damian Kita.

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodlełości, Robert Bąkiewicz napisał: „Jest porozumienie @StowMarszN że strona rządową w sprawie wspólnotowego marszu na setną rocznicę odzyskania Niepodległości. Spotykamy się o godz. 14.00 na Rondzie Dmowskiego. O godz. 15.00 po przemówieniu @AndrzejDuda wymarsz w stronę Stadionu Narodowego.”

Czy się jest zwolennikiem PiSu i Solidarnej Polski czy Ruchu Narodowego, Kukiz’15, Wolności, ONR-u idziemy wszyscy razem! Bardzo dobrze, że zawarto to porozumienie! Brawo!

Krzysztof Bosak napisał na Twitterze: „Proszę wszystkich o zaufanie do naszych reprezentantów, dołożyli oni wszelkich starań by ocalić Marsz Niepodległości z jego jedyną i niepowtarzalną atmosferą. We wspólnym marszu będą z nami także władze państwa. Zadbajmy o świetną atmosferę i oprawę. Do zobaczenia w niedzielę!”

Rozmowy rozpoczęły się w piątek wczesnym popołudniem. Wieczorem prezes Ruchu Narodowego poseł Robert Winnicki poinformował, że nastąpiła przerwa w negocjacjach ze stroną rządową ws. marszu 11 listopada. – Obie strony wróciły do swoich wewnętrznych narad – dodał prezes RN.

Następnie późnym wieczorem jeden z organizatorów Marszu Niepodległości Tomasz Kalinowski powiedział, że rozmowy wznowiono i „będą zapewne trwały do późnych godzin nocnych”. Kalinowski poinformował, że organizatorów Marszu Niepodległości reprezentują: prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz, wiceprezes Stowarzyszenia Witold Tumanowicz, szef Straży Marszu Niepodległości Mateusz Marzoch; towarzyszy im też zespół prawników.

Za: TVP.info, Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sąd uchylił zakaz Marszu Niepodległości we Wrocławiu!

Nie zgadniecie kto dzwonił do Bartosza Węglarczyka podczas wywiadu z Krzysztofem Bosakiem…