ŻAŁOSNA KOMPROMITACJA Petru! Oto “wolne media” wg. Nowoczesnej

2
9707

„Nowoczesna” to produkt marketingowy – bezideowy, bezprogramowy – kuglarsko wpisujący się w partiokrację przez grę na kompleksach Polaków.” – Stanisław Tyszka. Jak widać poseł Kukiz’15 miał 100% rację nazywając Nowoczesną PRODUKTEM MARKETINGOWYM.

Dziennikarze spełniający zachcianki lidera destruktywnej opozycji to symbol czasów PO/PSL, to symbol padania dziennikarzy do stóp politykom i ślepego wykonywania ich poleceń. Znakomicie pokazuje to również jak Nowoczesna stała się w Polsce rozpoznawalna – mając za sobą media, które non stop ją promowały, stworzono szalupę ratunkową dla Platformy Obywatelskiej będącą jej patologicznym klonem.

OBEJRZYJ:

ZOBACZ:

Szczeciński poseł Nowoczesnej przyznał, że jego partia jest PRODUKTEM MARKETINGOWYM!

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. […] Poseł Sławomir Nitras zwołał w Sejmie konferencję prasową, zapowiadał, że odpowie na wszystkie pytania w związku z przeszukiwaniem rzeczy posłów Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, jak widać #wolnemedia, których bronią PO i Nowoczesna to chyba tylko media wolne od polskiego kapitału, które pytania mają podane wcześniej na tacy (zobacz: ŻAŁOSNA KOMPROMITACJA Petru! Oto „wolne media” wg. Nowoczesnej). […]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here