Była muzułmanka: “Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej!” [Wideo]

2
2646

“Państwo Islamskie czy Boko Haram to nie fanatycy, a po prostu muzułmanie przestrzegający islamu” – mówi była muzułmanka Mona Walter.

“Dopiero w Szwecji odkryła, że Allah to bóg, który nienawidzi, a islam nie jest religią pokoju”. “W islamie chodzi o nienawiść i zabijanie tych, którzy się z nim nie zgadzają” – dodała.

Jak można się domyślić, w Szwecji, która coraz bardziej zmierza do tego aby stać się islamskim państwem, Mona stała się obiektem ataków za to, że mówi muzułmanom co jest napisane w Koranie… została też nazwana “rasistką”. Pamiętajcie, zawsze jak nie macie argumentów, możecie skorzystać z tego mitycznego zaklęcia i stwierdzić, że Wasz dyskutant jest “rasistą”. Tak właśnie zrobił nasz “polski muzułmanin” w stosunku do Miriam Shaded: Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza.

Kobiety przybywające ze swoimi mężami do Szwecji (ale sądzę, że możemy to uogólnić na całą Europę) nie mają w rzeczywistości wolności religijnej, za odejście od wyznawanej wiary ale także od męża, grożą im surowe konsekwencje ze strony rodziny, włącznie ze śmiercią. Imigranci nie przestrzegają prawa kraju, do którego przybyli a jedynie to jakie znają ze swojego kraju a bardzo często jest to prawo szariatu. Szwecja stając się jeszcze bardziej chorym państwem niedawno uznawała wyższość prawa szariatu nad swoim własnym prawem: Szwedzki sąd uznał wyższość prawa szariatu nad prawem szwedzkim.

Warto podkreślić ważne słowa w kontekście odżegnywania się polskich muzułmanów od organizacji takich jak Państwo Islamskie, Al-Szabaab czy Boko Haram. Mona mówi wyraźnie: “to nie ekstremiści czy fanatycy. To po prostu dobrzy muzułmanie. […] Prorok Mahomet to robił. Oni robią dokładnie to, co on.” 

A co robią te organizacje? Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! – Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here