Była muzułmanka: "Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej!" [Wideo] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Była muzułmanka: “Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej!” [Wideo]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Państwo Islamskie czy Boko Haram to nie fanatycy, a po prostu muzułmanie przestrzegający islamu” – mówi była muzułmanka Mona Walter.

“Dopiero w Szwecji odkryła, że Allah to bóg, który nienawidzi, a islam nie jest religią pokoju”. “W islamie chodzi o nienawiść i zabijanie tych, którzy się z nim nie zgadzają” – dodała.

Jak można się domyślić, w Szwecji, która coraz bardziej zmierza do tego aby stać się islamskim państwem, Mona stała się obiektem ataków za to, że mówi muzułmanom co jest napisane w Koranie… została też nazwana “rasistką”. Pamiętajcie, zawsze jak nie macie argumentów, możecie skorzystać z tego mitycznego zaklęcia i stwierdzić, że Wasz dyskutant jest “rasistą”. Tak właśnie zrobił nasz “polski muzułmanin” w stosunku do Miriam Shaded: Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza.

Kobiety przybywające ze swoimi mężami do Szwecji (ale sądzę, że możemy to uogólnić na całą Europę) nie mają w rzeczywistości wolności religijnej, za odejście od wyznawanej wiary ale także od męża, grożą im surowe konsekwencje ze strony rodziny, włącznie ze śmiercią. Imigranci nie przestrzegają prawa kraju, do którego przybyli a jedynie to jakie znają ze swojego kraju a bardzo często jest to prawo szariatu. Szwecja stając się jeszcze bardziej chorym państwem niedawno uznawała wyższość prawa szariatu nad swoim własnym prawem: Szwedzki sąd uznał wyższość prawa szariatu nad prawem szwedzkim.

Warto podkreślić ważne słowa w kontekście odżegnywania się polskich muzułmanów od organizacji takich jak Państwo Islamskie, Al-Szabaab czy Boko Haram. Mona mówi wyraźnie: “to nie ekstremiści czy fanatycy. To po prostu dobrzy muzułmanie. […] Prorok Mahomet to robił. Oni robią dokładnie to, co on.” 

A co robią te organizacje? Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! – Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy