w ,

Była muzułmanka: „Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej!” [Wideo]

„Państwo Islamskie czy Boko Haram to nie fanatycy, a po prostu muzułmanie przestrzegający islamu” – mówi była muzułmanka Mona Walter.

„Dopiero w Szwecji odkryła, że Allah to bóg, który nienawidzi, a islam nie jest religią pokoju”. „W islamie chodzi o nienawiść i zabijanie tych, którzy się z nim nie zgadzają” – dodała.

Jak można się domyślić, w Szwecji, która coraz bardziej zmierza do tego aby stać się islamskim państwem, Mona stała się obiektem ataków za to, że mówi muzułmanom co jest napisane w Koranie… została też nazwana „rasistką”. Pamiętajcie, zawsze jak nie macie argumentów, możecie skorzystać z tego mitycznego zaklęcia i stwierdzić, że Wasz dyskutant jest „rasistą”. Tak właśnie zrobił nasz „polski muzułmanin” w stosunku do Miriam Shaded: Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza.

Kobiety przybywające ze swoimi mężami do Szwecji (ale sądzę, że możemy to uogólnić na całą Europę) nie mają w rzeczywistości wolności religijnej, za odejście od wyznawanej wiary ale także od męża, grożą im surowe konsekwencje ze strony rodziny, włącznie ze śmiercią. Imigranci nie przestrzegają prawa kraju, do którego przybyli a jedynie to jakie znają ze swojego kraju a bardzo często jest to prawo szariatu. Szwecja stając się jeszcze bardziej chorym państwem niedawno uznawała wyższość prawa szariatu nad swoim własnym prawem: Szwedzki sąd uznał wyższość prawa szariatu nad prawem szwedzkim.

Warto podkreślić ważne słowa w kontekście odżegnywania się polskich muzułmanów od organizacji takich jak Państwo Islamskie, Al-Szabaab czy Boko Haram. Mona mówi wyraźnie: „to nie ekstremiści czy fanatycy. To po prostu dobrzy muzułmanie. […] Prorok Mahomet to robił. Oni robią dokładnie to, co on.” 

A co robią te organizacje? Islamiści z Boko Haram spalili żywcem 86 dzieci! – Państwo Islamskie ukamienowało za „cudzołóstwo” cztery zgwałcone kobiety. Religia Pokoju.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza.

Islamiści wywołują zamieszki w Japonii. Skąd się tam wzięli?! [Wideo]