Pakistan: muzułmanie ucięli ręce chrześcijaninowi za odmowę przejścia na islam! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Pakistan: muzułmanie ucięli ręce chrześcijaninowi za odmowę przejścia na islam!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

We wschodnim Pakistanie, w Lahore muzułmanie obcięli chrześcijaninowi ręce za odmowę przejścia na islam i porzucenia chrześcijaństwa. 

Według Legal Evangelical Association Development (LEAD), organizacji chrześcijańskiej w Pakistanie, Aqeel Masih, który pracował na stacji benzynowej w Lahore, został porwany przez islamskich ekstremistów. Żądali od niego porzucenia chrześcijaństwa i przejścia na islam. Nie porzucił swojej wiary. Zbrodniarze ucięli mu za to obie ręce i porzucili na pewną śmierć. Cudem został uratowany przez miejscową ludność, która pospieszyła z pomocą.

Masih złożył pozew przeciwko ekstremistom. Kiedy pojawił się na posterunku policji w Ghalib Market, policja zabroniła mu kontaktów z mediami. Śledczy przedstawił dziennikarzom inną wersję wydarzeń; w której Masih nie został zaatakowany przez islamistów a utracił ręce w wyniku wypadku na kolei. Zarzucano mu również, że jest narkomanem.

To nie pierwszy raz kiedy muzułmańskie władze dyskryminują swoich chrześcijańskich obywateli, na łamach bloga publikowałem już między innymi artykuły:

Islamska Republika Pakistanu to państwo w południowej części Azji, położone nad Morzem Arabskim, ze stolicą w Islamabadzie. Wyznawcy islamu stanowią 96,4% ludności. Całkowita liczba chrześcijan to około 4,5 mln (2010 rok), co stanowi 2,45% mieszkańców tego kraju. Chrześcijanie są najczęściej prześladowaną mniejszością religijną, dotykają ich ataki zarówno ze strony państwa jak i zwykłych muzułmanów.

Za: christiantoday.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,716FaniLubię
18,064ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy