https://zrzutka.pl/german-death-camps
w , ,

📣 Wywiad z autorami filmu „German Death Camps” | Walka o prawdę historyczną

Rozmowa z Arturem Nawojskim i Tomaszem Stalą, autorami filmu 🎥 pokazującego prawdę o niemieckich obozach koncetracyjnych oraz prawdę o przemyśle zakłamywania historii przejawiającym się w wybielaniu Niemców z odpowiedzialności za ludobójstwo.

💰💰💰 Wesprzyj produkcję filmu „German Death Camps”:
Strona internetowa projektu: http://germandeathcamps.film

📌Opis: Naszym głównym celem jest ukazanie prawdziwego obrazu ludobójstwa, którego dopuścili się Niemcy podczas wojny i przeciwdziałanie zakłamywaniu historii.

Chcemy zebrać fundusze na produkcję filmu dokumentalnego „German Death Camps”. Film będzie skierowany przede wszystkim do widzów z Europy Zachodniej i Stanów Zjednoczonych, a zatem musi być w języku angielskim. Nagrane zostaną także wersje językowe niemiecka i polska. O ile pozwolą na to fundusze całość ma być wzbogacona o inscenizacje, animacje, i kolejne ścieżki dźwiękowe z lektorem w innych językach.
W filmie zostanie przedstawiona historia powstania obozów koncentracyjnych w III Rzeszy i na terenach okupowanej przez nią Polski, Holocaust oraz kłamstwo oświęcimskie i zaliczające się do niego mówienie o „polskich obozach zagłady”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wicepremier Piotr Gliński: nie mam nic przeciwko zburzeniu Pałacu Kultury i Nauki

BARDZO WAŻNA wypowiedź Beaty Szydło o atakach Unii Europejskiej na Polskę!