Filmy Polityczne

Filmy Polityczne to dział, w którym będę umieszczać wszystkie filmy, które uważam za warte uwagi w kategoriach: film dokumentalny, film historyczny, dokument polityczny, film ale również patriotyczne montaże dłuższe niż 15 minut oraz filmy o ekonomii i gospodarce. Obecnie znajdziecie tutaj Państwo około setkę filmów, które wyselekcjonowałem spośród setek filmów znajdujących na YouTube. Nie ze wszystkimi poglądami przedstawionymi w tych produkcjach się zgadzam ale uważam, że wszystkie opinie w nich przedstawione warto poznać.

Filmy-Polityczne

Na liście filmów omijam takie tytuły takie jak „Bitwa pod Wiedniem” czy „1920 Bitwa Warszawska”, które moim zdaniem były bardziej próbą wyśmiewania się z polskiej historii niż dobrym kinem przedstawiających ważne wydarzenia dla wszystkich Polaków… nie pomijam zaś filmów powstałych w czasach sowieckiego zaboru będących dość obiektywnym przedstawieniem wydarzeń np. walki z okupantem niemieckim (przykład: „Hubal”), być może rażą w tych filmach pewne momenty ale warto przymknąć oko na te propagandowe uchybienia.
Pomijam również filmy skupiające się na szkalowaniu Polaków takie jak „W ciemności” czy „Ida”

Wszystkie filmy, które tutaj zamieściłem zamieszczone na portalu YouTube, nie udostępniam ich na swoim serwerze zatem wszelkie roszczenia o prawa autorskie należy kierować do portalu YouTube bądź użytkowników udostępniających tam owe filmy.

Komentarze:

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.