w ,

Czciciele demokracji żądają unieważnienia demokratycznych wyborów
!

Po raz kolejny tzw. piewcy demokracji pokazują swoją hipokryzję, odrzucając demokratyczne wyniki wyborów prezydenckich. Przewodniczący PO – Borys Budka użył nawet określenia, że Andrzej Duda wygrał wybory “na dopingu”.

Według Budki wybory nie były ani równe, ani uczciwe, przeprowadzono je w sposób niedemokratyczny – Moim zdaniem ukradziono Polakom prawdziwe wybory, które do tej pory były – stwierdził.

Wśród polityków Platformy można również usłyszeć nieco bardziej powściągliwe wypowiedzi – Protesty należy złożyć choćby tylko z szacunku dla tych wszystkich, którzy zagłosowali za granicą, choć wiązało się to często z dużymi wyrzeczeniami – stwierdził jeden z polityków PO. Dodał jednak, że „nie widzi możliwości podważenia tego wyniku”.

Półmilionowa przewaga Andrzeja Dudy nad Rafałem Trzaskowskim, jest dowodem na to, że Polakom podoba się sposób prowadzonej przez niego polityki. Pomimo szeroko zakrojonej kampanii dyskredytującej urzędującego prezydenta, udało mu się utrzymać poparcie społeczeństwa. Andrzej Duda, jest dziś gwarantem stabilnego rozwoju Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

KORUPCJA POLITYCZNA! Tak chcą wygrać? 300 zł za głos na Rafała Trzaskowskiego…

Sonda: Kara śmierci