INTERNET♥ Już £110.000 zebranych dla rodziny zamordowanego Łukasza! - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

INTERNET♥ Już £110.000 zebranych dla rodziny zamordowanego Łukasza!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Historię polskiego kierowcy, który uratował życie wielu Niemcom przeczytał w Internecie Brytyjczyk Dave Duncan. I postanowił zorganizować zbiórkę pieniężną dla rodziny bestialsko zamordowanego Polaka, ofiary islamskiego terroru i polityki Angeli Merkel. 

Ofiarność setek internautów z całego świata przerosła wszelkie oczekiwania! Aktualnie zebrano już prawie 110 tysięcy funtów (~570 tysięcy PLN!) a nowi darczyńczy ciągle przybywają! Z całą pewnością nic nie zrekompensuje żonie i synowi zamordowanego Polaka utraty najbliższej osoby i świąt Bożego Narodzenia przepełnionych cierpieniem… ale dzięki takim gestom mają świadomość, że dzisiaj cały CYWILIZOWANY świat jednoczy się z nimi.

Pieniądze wpłacać można tutaj:

Niestety nie wszyscy potrafili zachować się w tej sytuacji. Antypolsko nastawione media nie potrafiły uszanować śmierci bohaterskiego Polaka:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,709FaniLubię
18,058ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy