Kompromitacja Magdaleny Jethon. Chce rozmawiać o ograniczaniu swobód obywatelskich przez PiS, chociaż nie wie -​ jakich... - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Kompromitacja Magdaleny Jethon. Chce rozmawiać o ograniczaniu swobód obywatelskich przez PiS, chociaż nie wie -​ jakich…

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Groteska! Tak można podsumować pokaz niekompetencji, arogancji, podwójnych standardów i zaprzeczania sobie w co drugim zdaniu, jaki zaprezentowała w rozmowie z Robertem Mazurkiem dla „Dziennika Gazety Prawnej” Magdalena Jethon, była szefowa radiowej Trójki.

Dziennikarka, tak jak wiele innych osób związanych z mainstreamem w Polsce, boi się „strasznego Kaczora” i jak większość osób ogarniętych lękiem przed PiS, Jethon również nie jest w stanie przedstawić swoich „racji”, ani nawet w najprostszy sposób opowiedzieć o zagrożeniach stwarzanych przez obecną władzę.

Przykład: Dziennikarka stwierdza, że „jesteśmy na najlepszej drodze do dyktatury”, ale „pewne swobody obywatelskie zostały zachowane”. Zapytana, co ma na myśli, odpowiada: „Na razie nawet większość tych swobód, ale kierunek jest naprawdę bardzo niebezpieczny”. Wisienkę na torcie stanowi jednak odpowiedź na kolejne pytanie, w którym redaktor Mazurek prosi o wymienienie chociaż jednej z „odebranych swobód”. – Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć – mówi Jethon. (xD – przyp. Darek M.)

Później jest jeszcze „lepiej”. Dziennikarka „narzuca” prowadzącemu rozmowę temat „nieprzestrzegania Konstytucji przez partię rządzącą”. Gdy jednak Robert Mazurek pyta ją, które konkretnie zapisy Konstytucji RP są łamane, ta odpowiada: „Jestem słabym rozmówcą, jeśli chodzi o Konstytucję”.

Dalsza część rozmowy toczy się w podobnym schemacie. Redaktor Mazurek bardzo często wybucha serdecznym śmiechem, zaś Magdalena Jethon niejednokrotnie nie jest w stanie, mimo „licznych kół ratunkowych rzucanych przez prowadzącego” odpowiedzieć na zadawane pytania. Na koniec redaktor Mazurek nie wytrzymuje i stwierdza: „Pani mówiła w tym wywiadzie rzeczy, które się wzajemnie wykluczają”. W odpowiedzi słyszy, że… „Jest taka możliwość”.

– OK, rozbroiła mnie pani i nie wiem, co powiedzieć – kończy Robert Mazurek.

Za: pch24.pl, źródło: gazetaprawna.pl

Co cóż, typowa przedstawicielka dzisiejszej destrukcyjnej opozycji:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy