Za: niewygodne.info.pl
w , ,

„10 sierot z Aleppo” – czyli jak salonowe media wykreowały fałszywego newsa i rozsiały dezinformację

Salonowe media wygenerowały fałszywą informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nieprawdziwego newsa zaczęły rozpowszechniać niemal wszystkie czołowe media w Polsce. Cel takiego działania był prosty – chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla „10 sierot”. Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęć wobec rządu i spadek notowań sondażowych. Wygląda na to, że manipulacją i kłamstwami są oni zdolni do wszystkiego!

Sekwencja wydarzeń w sprawie „10 sierot z Aleppo” była następująca (via Demaskator):

Pomimo udowodnienia, że news ten był jawnym kłamstwem, łże media nadal publikowały informację, jakoby polski rząd odmówił przyjęcia 10 sierot z Aleppo. Nie mam wątpliwości co do powodu takiego działania – chodziło o pokazanie, że obecny rząd składa się jedynie z bezdusznych biurokratów, którzy nie znają współczucia dla „10 sierot”. Odpowiednio grzane oburzenie opozycji miało się przelać na oburzenie Polaków, a w konsekwencji wywołać niechęci wobec rządu i spadek notowań sondażowych.

Na przykładzie powyższej sprawy widać wyraźnie, że media lewicowo-liberalne wraz ze swoimi politycznymi nadzorcami zrobią wszystko – łącznie z rozpowszechnianiem kłamstw i manipulacji – by osiągnąć swój polityczny cel, jakim jest powrót do władzy…

Za: niewygodne.info.pl, facebook.com

https://www.youtube.com/watch?v=9y2ABunXrW4

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Le Pen: Francja ma wyjść z UE i z NATO oraz walczyć z islamem!

OSTRO! Szefernaker opuszcza studio Radia Zet! „Podajecie gnioty jak o 10-sierotach!” [WIDEO]