313 obywateli Ukrainy zatrudnionych niezgodnie z przepisami tylko w jednej agencji pracy! Ile osób w skali kraju? - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

313 obywateli Ukrainy zatrudnionych niezgodnie z przepisami tylko w jednej agencji pracy! Ile osób w skali kraju?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie po przeprowadzeniu kontroli w olsztyńskiej agencji pośrednictwa pracy stwierdzili nieprawidłowości w powierzeniu pracy 313 obywatelom Ukrainy.

W wyniku kontroli, którą objęto 524 obcokrajowców, funkcjonariusze ustalili, że 292 obcokrajowców zostało zatrudnionych na stanowiskach innych niż określone w zezwoleniach na pracę, a 21 wykonywało pracę bez stosownych dokumentów.

Właściciel agencji pośrednictwa pracy odpowie za niedopełnienie wymaganych formalności i naruszenie przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Zgodnie z prawem grozi mu grzywna nie mniejsza niż 3 tys. zł. (absurd!)

 

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,879ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy