w ,

8 letni chłopciec skrzywdzony przez ideologów LGBT! Szokujące wyznanie [WIDEO]

Do internetu trafiło niezwykle wstrząsające świadectwo 8 letniego chłopca skrzywdzonego przez ideologów LGBT. Na jego przykładzie można zobaczyć do czego prowadzi tzw. “edukacja” seksualna, forsowana w naszych szkołach.

„Nikt nie może układać komuś życia. Nieważne co ktoś o tym myśli. Jeśli chcesz być drag queen, a rodzice cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych rodziców. Jeśli chcesz być drag queen, a przyjaciele cię takiej nie lubią – potrzebujesz nowych przyjaciół.”

Powiedział 8 letni chłopiec, którego rozwój został brutalnie zaburzony przez “edukatorów” seksualnych i ideologów LGBT. Gdy jego rówieśnicy kopią piłkę na podwórku, on przebiera się w damskie ubrania i prezentuje swoje “wdzięki” na imprezach dla środowisk LGBT. Co ważne, chłopczyk uważa się też za tzw. “drag queen”.

To określenie na osoby, najczęściej transwestytów lub transseksualistów, które przebierają się za inną płeć. Istotną częścią ich działalności jest występowanie w gejowskich klubach ze striptizem i rozbieranie się za pieniądze. W wyniku propagandy LGBT z tego typu środowiskiem identyfikują się coraz młodsze dzieci. Co więcej, biorą one aktywny udział w wydarzeniach o charakterze seksualnym. /Za: Fundacja Pro – Prawo do życia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Są gotowi łapać byka za rogi – Ziobro o „młodych wilkach” Solidarnej Polski z okręgu tarnowskiego.

Min. Romanowski: “Konwencja Stambulska ratyfikowana przez PO nakazuje demoralizację dzieci”