ABSURD! .Nowoczesna w TVP ma więcej czasu niż PiS i PO razem wzięte! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

ABSURD! .Nowoczesna w TVP ma więcej czasu niż PiS i PO razem wzięte!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Już kilka miesięcy temu opublikowałem wideo, w którym przewidziałem to, co dzisiaj możemy obserwować na własne oczy. Media takie jak TVP i Gazeta Wyborcza wypromowały nową “antysytemową” partyjkę i przyznają jej w sondażach po kilkanaście procent. Nie znam osoby deklarującej głosowanie na ten polityczny twór, nie znam ani jednej osoby poza Ryszardem Petru, która ten ruch tworzy. Moim zdaniem jest to analogiczna sytuacja do Ruchu Palikota sprzed czterech lat. Media to pompują, aby odebrać głosy prawdziwym, antysystemowym partiom.

W ciągu ostatniego tygodnia przedstawiciele .Nowoczesnej gościli w TVP2 prawie dwukrotnie dłużej niż przedstawiciele PO i PIS razem wzięci. W tym samym czasie partia KORWIN dysponowała czasem 7 sekund!

W ciągu ostatniego tygodnia września TVP2 zorganizowało darmową kampanię partii .Nowoczesna, oczywiście za publiczne pieniądze z naszego abonamentu. Telewizja publiczna ma obowiązek informować o czasie wystąpień przedstawicieli władz oraz partii politycznych, w trakcie jej programów. I tak: PO oraz PiS otrzymały łącznie 10 minut zaś Nowoczesna.pl miała do dyspozycji aż 16 minut czasu antenowego. W porównaniu do 7 sekund przeznaczonych na partię KORWIN partia Ryszarda Petru była w telewizji aż 137 razy dłużej :-) 25 lat wolności? Hehe.

Kto się znalazł na listach .Nowoczesnej? Zapraszam do obejrzenia fragmentu rozmowy z Pawłem Szutem
I przytaczam za nim: “Jeśli chcesz być oszukany zagłosuj po raz kolejny na Platformę Obywatelską, jeśli chcesz sobie przypomnieć jak się czułeś po raz pierwszy, kiedy zostałeś oszukany przez Platformę – to zagłosuj na Nowoczesną!” Cała rozmowa do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=fS5RJIKsXuQ

Paweł Szut (KORWIN) masakruje partię .Nowoczesna Ryszarda Petru!


 


A tak moi mili Państwo wygląda rzeczywistość pokazana przez media oraz prawda.

Rzeczywistość Medialna


NowoczesnaHeheszki

nowoczesnapetru


I dla przypomnienia, mój film nagrany w maju: “Stwórz swojego antysystemowca!”


 


Tutaj zaś pokazuję jak Gazeta Wyborcza manipuluje ludźmi, zaznaczając poglądy, z których powinien mi wyjść Kukiz’15 albo KORWIN wyskakuje mi, że powinienem zagłosować na .Nowoczesną!


 

Zdjęcie Petru: By Piotr Drabik from Poland (Ryszard Petru Uploaded by Dudek1337) via Wikimedia Commons

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,170FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy