Adam Andruszkiewicz: "Donald Tusk, to obrzydliwy manipulator na obcych usługach!!!" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Adam Andruszkiewicz: “Donald Tusk, to obrzydliwy manipulator na obcych usługach!!!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Donald Tusk popełnił tweet, w którym obarczył winą za fałszowanie historii II Wojny Światowej na niekorzyść Polski rząd PiS. Adam Andruszkiewicz nazwał takie zachowanie “obrzydliwą manipulacją”.

Donald Tusk, to obrzydliwy manipulator na obcych usługach, za które pobiera miesięcznie ponad 100 tys. zł miesięcznie. Kiedy Polska potrzebuje wsparcia międzynarodowego, ten unijny urzędnik który twierdzi, że jest Polakiem – nie broni naszej Ojczyzny, tylko pisze, że za rozpowszechnianie terminu “polskie obozy” odpowiadają…politycy polskiej partii rządzącej. Tym samym rozgrzeszył wszystkich zagranicznych polityków, którzy perfidnie atakują nasz kraj mówiąc fałszywie o “polskich obozach”. Panie Tusk, powtórzę zdanie, które napisałem na początku: Dla nas jest pan obrzydliwym manipulatorem na obcych usługach. I tyle! Zgadzacie się?!

 – pisze prezes Endecji na swoim Facebooku Andruszkiewicz.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy