w ,

Agora z najgorszym wynikiem od lat! Tracą prawie 20% w ciągu dnia. Czekamy na ich upadek!

O prawie 20 proc. poleciały w dół akcje Agory. Oznacza to spadek rynkowej wyceny spółki o prawie 80 mln zł. Właściciel sieci Helios musi się pogodzić się z faktem, że w związku z koronawirusem jego kina będą zamknięte! 

Za: www.bankier.pl/

Agorę założono w mieszkaniu reżysera Andrzeja Wajdy na warszawskim Żoliborzu, umowę spółki podpisali: Andrzej Wajda, Zbigniew Bujak i Aleksander Paszyński.

Agora jest obecnie właścicielem lub współwłaścicielem:

  • ogólnopolskiego dziennika „Gazeta Wyborcza” oraz tygodników tematycznych: „Duży Format”, „Ale Historia”, „Mój biznes. Ludzie, praca, innowacje”, „Wyborcza TV”, „Tylko Zdrowie”, „Co Jest Grane 24” oraz ”Wysokie Obcasy”,
  • ogólnopolskich magazynów i czasopism (Avanti, Logo, Kuchnia, Opiekun, Wysokie Obcasy Extra) oraz dwumiesięcznika „Książki. Magazyn do czytania” oraz „Wysokie Obcasy. Praca”.
  • Helios S.A. – sieć 47 kin
  • jednej ponadregionalnej (Tok FM) i 37 lokalnych rozgłośni radiowych (Rock Radio, Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda)
  • ogólnopolskiej agencji outdoorowej AMS,
  • portalu Gazeta.pl

Odpowiadając za działalność „Gazety Wyborczej” AGORA odpowiada za sączenie jadu przeciwko Polsce, za dziesięciolecia budowania poczucia wstydu i niższości, za niszczenie pamięci o naszych bohaterach, za obronę komunistycznych zbrodniarzy. Jeśli możecie, to róbcie wszystko, aby nie finansować tej spółki – nawet jeśli macie wyjść do kina, nie idźcie do Heliosa. Czekam z wielką nadzieją na dzień, w którym AGORA upadnie.

Hiena roku! Ten dziennikarz Gazety Wyborczej posunął się za daleko!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Pouczają Polaków. Sami mają na sumieniu samobójstwa pracowników, mobbing, molestowanie seksualne.

Najgorszym POWSTANIEM w Polsce było powstanie „Gazety Wyborczej”! [WIDEO]