Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W Federalnym Urzędzie ds. Migracji w Dortmundzie doszło do regularnej bitwy pomiędzy uchodźcami. W awanturze aktywnie brali udział nie tylko mężczyźni, ale też kobiety i dzieci. W ruch poszły pięści oraz krzesła.

Imigranci szukający spokojnego życia, czy agresywni awanturnicy? Niemcy właśnie mieli okazję przekonać się jak w bliskowschodniej kulturze rozwiązuje się spory. Po utarczkach słownych – do jakich doszło na terenie Federalnego Urzędu ds. Migracji w Dortmundzie – doszło do rękoczynów i bitwy.

W bójce między uchodźcami brali w niej udział nie tylko mężczyźni. Dołączyły do niej kobiety oraz nastoletnie dzieci. Imigranci okładali się po głowach pięściami, kopali się, aż w ruch poszły także krzesła. Pomieszczenie zostało zdemolowane, a awanturnicy poturbowani.

By uspokoić sytuację musiała wkroczyć policja. Jak ustalono, w bójce brały udział osoby w wieku od 14 do 37 lat. Pięciorgu z nich – jednej kobiecie i czterem mężczyznom – udzielono pomocy medycznej. Troje innych zostało aresztowanych.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy