w ,

Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO]

W Federalnym Urzędzie ds. Migracji w Dortmundzie doszło do regularnej bitwy pomiędzy uchodźcami. W awanturze aktywnie brali udział nie tylko mężczyźni, ale też kobiety i dzieci. W ruch poszły pięści oraz krzesła.

Imigranci szukający spokojnego życia, czy agresywni awanturnicy? Niemcy właśnie mieli okazję przekonać się jak w bliskowschodniej kulturze rozwiązuje się spory. Po utarczkach słownych – do jakich doszło na terenie Federalnego Urzędu ds. Migracji w Dortmundzie – doszło do rękoczynów i bitwy.

W bójce między uchodźcami brali w niej udział nie tylko mężczyźni. Dołączyły do niej kobiety oraz nastoletnie dzieci. Imigranci okładali się po głowach pięściami, kopali się, aż w ruch poszły także krzesła. Pomieszczenie zostało zdemolowane, a awanturnicy poturbowani.

By uspokoić sytuację musiała wkroczyć policja. Jak ustalono, w bójce brały udział osoby w wieku od 14 do 37 lat. Pięciorgu z nich – jednej kobiecie i czterem mężczyznom – udzielono pomocy medycznej. Troje innych zostało aresztowanych.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

https://www.youtube.com/watch?v=4Adxs7Ex1Vo

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bandera i Szuchewycz na Sądzie Ostatecznym sądzą katów narodu ukraińskiego np. Józefa Piłsudskiego…

Szef Rady Europy łasi się do Erdogana: „Ze strony Europy za mało jest zrozumienia dla Turcji po puczu”