Agresywni uchodźcy zdemolowali dortmundzki urząd! Ubogacenie kulturowe? [WIDEO]

2
18268

W Federalnym Urzędzie ds. Migracji w Dortmundzie doszło do regularnej bitwy pomiędzy uchodźcami. W awanturze aktywnie brali udział nie tylko mężczyźni, ale też kobiety i dzieci. W ruch poszły pięści oraz krzesła.

Imigranci szukający spokojnego życia, czy agresywni awanturnicy? Niemcy właśnie mieli okazję przekonać się jak w bliskowschodniej kulturze rozwiązuje się spory. Po utarczkach słownych – do jakich doszło na terenie Federalnego Urzędu ds. Migracji w Dortmundzie – doszło do rękoczynów i bitwy.

W bójce między uchodźcami brali w niej udział nie tylko mężczyźni. Dołączyły do niej kobiety oraz nastoletnie dzieci. Imigranci okładali się po głowach pięściami, kopali się, aż w ruch poszły także krzesła. Pomieszczenie zostało zdemolowane, a awanturnicy poturbowani.

By uspokoić sytuację musiała wkroczyć policja. Jak ustalono, w bójce brały udział osoby w wieku od 14 do 37 lat. Pięciorgu z nich – jednej kobiecie i czterem mężczyznom – udzielono pomocy medycznej. Troje innych zostało aresztowanych.

Za: pch24.pl, źródło: niezalezna.pl

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here