w ,

Ale dno! Prezydent mówi o zgonach spowodowanych koronawirusem a radni KO kpią z jego ubioru

– Apeluję do wszystkich moich rodaków, wobec których zastosowano kwarantannę domową, aby traktować to poważnie. Apeluję jeszcze raz, to kwestia państwa zdrowia, ale to też kwestia zdrowia innych osób. Bardzo proszę, żeby to traktować poważnie. Bardzo proszę, żeby też pomagać takim osobom, żeby wspierać osoby, które są poddane tej kwarantannie. Tak, żeby było im po prostu łatwiej to wytrzymać i żeby mogły dotrzymać tej kwarantanny. Żeby otrzymywały to, co jest im potrzebne, żeby być z nimi w kontakcie. Przez kontakt telefoniczny nie można się zarazić, ale można się dowiedzieć czy dana osoba potrzebuje czegoś i być może coś kupić, przynieść tej osobie, zostawić pod drzwiami – powiedział prezydent Andrzej Duda w Szczecinie.

Andrzej Duda stwierdził też, że niestety, ale będą ofiary śmiertelne epidemii. – Niestety, ale to że będą zgony spowodowane zakażeniem koronawirusem, to obawiam się, że w zasadzie jest pewne”

Jak do artykułu, w którym padają te ważne słowa odnieśli się szczecińscy radni Koalicji Obywatelskiej Dominika Jackowski i Przemysław Słowik? Czy wyrazili solidarność w walce z zagrożeniem? Nie. Przyczepili się do bluzki Prezydenta.

  • Dominika Jackowski: Co on ma na sobie??
  • Przemysław Słowik: mundurek z harcerstwa wyciągnął 😉
  • Dominika Jackowski: a to na okoliczność pandemii pomaga?
  • Przemysław Słowik: Prezydent nie ogarnia pandemii, dla niego to kampania wyborcza

Ta konwersacja pokazuje wysiłek intelektualny jaki może wnieść Koalicja Obywatelska w walce z koronawirusem. Pokazuje miałkość intelektualną tych ludzi.

– Tutaj obecnie ma miejsce ochrona wszystkich rodzajów granic: to granica powietrzna, czyli port lotniczy w Goleniowie, to granica morska oraz granice lądowe z Niemcami. Ruch na tych granicach jest bardzo duży, stąd ciężka praca przedstawicieli służb, takich jak Straż Graniczna – mówił prezydent Andrzej Duda dziękując szczecińskim funkcjonariuszom za ich pracę. Radni Platformy Obywatelskiej zbyli to kpiącymi komentarzami. 

W czasie kiedy polski rząd z Prezydentem próbują zrobić wszystko, aby w Polsce doszło do jak najmniejszej ilości zakażeń, senator ze Szczecina, któremu w.w. radni pomagali w kampanii wyborczej – Tomasz Grodzki – naraził funkcjonariuszy SOP, senatorów, ambasadorów, powielał fake news, że grypa jest groźniejsza od koronawirusa, dezinformował obywateli i negował zalecenia bezpieczeństwa, ignorował podpisane przez siebie rozporządzenie dla Senatu…

Nagranie tej rozmowy znika z Internetu! Olejnik obnażyła małość Grodzkiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nagranie tej rozmowy znika z Internetu! Olejnik obnażyła małość Grodzkiego!

Poseł PO blokuje infolinię NFZ dla osób obawiających się o swoje życie, aby uderzyć w rząd