Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Lancaster House z polskimi weteranami II wojny światowej mieszkającymi w Wielkiej Brytanii. Jest to pierwsze przemówienie polskiego prezydenta w języku angielskim jakie słyszałem. Co prawda język angielski jest powszechnie znany ale rzadko który polityk potrafi się nim swobodnie porozumiewać. Brawo Panie Prezydencie! Bronisław Komorowski nie potrafił się posługiwać nawet językiem polskim na dostatecznym poziomie…


Komentarze:

komentarzy

8 KOMENTARZE

  1. Dariuszu Matecki jesteś wrzodem polskiego dziennikarstwa,nie godnym tytułu dzennikarza i hańbiącym ten tytuł.Według ciebie w Polsce jest tylko jeden człowiek godny nazwy prezydent czyli duda.W historii Polski jeżeli nie wiesz pajacu było więcej Prezydentów oprócz twojego dudy którzy zasłużyli się konkrektymi rzeczami dla Narodu a nie tylko na polecenie kaczora dyskryminowaniem legalnego rządu i 48% obywateli.

      • Polskim to znaczy akceptowanym przez wszystkich polaków .Pajacu sprawdz procenty poparcia i dopiero wtedy powiedz czyim.Rzetelność tego wymaga jeżeli wiesz co to oznacza.

  2. Niech tow. Budyń lepiej na co dzień mówi po angielsku, bo po polsku zgłasza idiotyczne propozycje w sprawach, na których nie zna się ani on, ani ten matołek Szczerski, który mu doradza. A na dodatek tow. Budyń na co dzień po polsku kłamie i bredzi. I niech w końcu przestanie się zachowywać przemawiając jak tow. Mussolini, bo nawet do jego formatu politycznego tow. Budyń jeszcze nie dorósł. Może i dobrze dla tow. Budynia, bo tow. duce źle skończył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here